Agentka Carterová je čoraz bližšie na stope ukradnutej technológii Howarda Starka, no jej tajná misia sa môže prezradiť, keď agentúra SSR zatkne Jarvisa a tajomstvo je odhalené. (Disney+)

Sany33

Príbeh: Agentka je na stope Leviathana a Starkových zbraní. Na scéne sa objavuje nový protivník. Prevedenie: Aj napriek tomu že je atmosféra stále príjemne temná, tak logické zvraty ma prinútili k nejednému facepalmu. Najviac som nechápal, že ak má Stark v podlahe dieru po trezore pod ktorým je chodba ktorá ústi k dokom, tak si policajti nedali námahu prehľadať lode a pozrieť lodné denníky. Proste mi to pripadalo ako nájdenie pokladu na konci dúhy a bolo to mierne povedané infantilné. Ďalej. Kľúčového svedka na stanicu odprevádza jeden tučný policajt. Čo sa asi stane? Pocity: Táto časť bola zatial najslabšia z pohľadu logiky. Ale nakoľko som fanúšikom komiksov a viem že v nich ide logika úplne bokom, tak dávam aspoň priemerné hodnotenie. 50% ()

BaronMartin

Pravděpodobně nejlepší epizoda z těch prvních třech, ale pořád mi to úplně nestačí :D Opět musím vychválit hutnou atmosféru čtyřicátých let, která je velice fajn. Jarvis je stále strašně super, dostáváme k němu takový menší origin a třeba jeho scéna ve vyslýchací místnosti SSR je strašně dobře a chytře udělaná. Epizoda končí smrtí jedné z postav, která mi ale byla totálně jedno, jelikož jsme tuto postavu prakticky neznali a když už jsme ji znali, byla mega nepříjemná :D Pořád se mi úplně nezdá ten děj a celkově je to takové pomalé, ale už tomu začínám pomalu přicházet na chuť. Hodnocení: 60% ()