Peggy sa zúfalo snaží zachrániť Dr. Wilkesa. Má nebezpečný plán, ako zastaviť Whitney Frostovú. No Thompson urobí prekvapujúci ťah, ktorý by ich mohol zničiť všetkých. (Disney+)

BaronMartin

Výborná předfinálová epizoda, která má spoustu dobrých charakterových momentů a emotivních scén. Hned na začátek musím zmínit prvních 6 minut dílu, což je vlastně takový haluzní muzikál v hlavě Peggy, což bylo takové osvěžující a líbilo se mi to :D Celou epizodu opět tahá Jarvis, který je vynikající. Jeho dynamika s Peggy, jeho herecký výkon, jeho charakterové momenty a osobní motivace jsou skvělé a Jarvis je jedna z nejlepších postav seriálu. Taky se mi líbí Thompson, který možná až moc často hraje na dvojtého agenta, ale jinak je dost fajn. Těším se na finále. Hodnocení: 70% ()

mourek10100

Tak nějak fajn, ale opět mě nejvíc bavil mr. Jarvis, který je prostě jedna velká castingová bomba. Jack Thompson konečně projevil iniciativu a nepůsobí jen jako vystrašený blbeček, takže jsem zvědav, co předvede ve finále. Tipy na smrti už dávat nebudu, jelikož finále už je venku a já doháním, ale prostě furt nevěřim, že by se Wilkes mohl volně pohybovat v éře silně rasistické Ameriky. No budiž. ()

MERKATtv

Ok. Z agenta Thompsona sa stáva taký agent Ward tohto seriálu. Páči sa mi ako pár posledných epizód bolo fakt dobrých. Bál som sa, že budú pokračovať v šľapajach prvej série. Btw Jarvis je fakt super zaslúži si vlastný seriál. ()