Agent Carter (TV seriál)

Marvel's Agent Carter

Marvel's Agent Carter

Akční / Dobrodružný / Sci-Fi

USA, 2015–2016, 12 h 35 min (Minutáž: 41–43 min)

Edward J. Pei

Hayley Atwell, Chad Michael Murray, Enver Gjokaj, Dominic Cooper, James D'Arcy, Lyndsy Fonseca, Shea Whigham, Kyle Bornheimer, Meagen Fay, Bridget Regan, Stan Lee, James Frain, Neal McDonough, Leonard Roberts, Ray Wise, Toby Jones, Devin Ratray, Ashley Hinshaw, Jim Palmer, Yasmine Aker, James Urbaniak, Glenn Taranto, Caitlin Carmichael, Krista Marie Yu, Richard Short, James Landry Hébert, Gregory Sporleder, Webb Hayes, Myles Grier, Ralph Brown, Andre Royo, Wynn Everett, Reggie Austin, Currie Graham, Lotte Verbeek, Sarah Bolger, Sean O'Bryan, Kurtwood Smith, Chris Browning, Casey Sander, Rey Valentin, Max Brown, Samaire Armstrong, Chris Mulkey, Christopher Grove, Andrew Carter, Catriona Toop, Ken Marino, Max Daniels, Chris Coppola, Tim Soergel, John Balma, Damian O'Hare, Ivy George, Randy Sklar, Chiara Aurelia, John Bishop, Carl W. Crudup, Hope Lauren, Tom Choi, Lincoln Melcher, John Gilbert, Costa Ronin, Christie Herring, Billy Malone, Kellen Michael, Khalilah Joi, Andrew Carter, Joyce Greenleaf, Tim True, James Austin Kerr

Komentáře uživatele mourek10100 k tomuto TV seriálu

Nemám sice žádných konkrétních výtek, ale seriál na mě zkrátka zas tolik nezapůsobil. Furt je to ale Marvel!(14.5.2016)

Dobré, ale nic víc..Dech to nevyrazí, ale snad děj nějak vyeskaluje..(14.5.2016)

Jarvis naprosto geniální, věřil jsem mu každou slzu a málem ukápla i mně. Tak procítěný vztah už jsem na obrazovkách déle neviděl. Jinak celkově nejsem ze seriálu příliš nadšený a nevadilo by mi, kdyby tato série byla poslední, ovšem tento díl mě bavil v druhé sérii asi ze všech nejvíc. I ten Thompson nebyl tolik otravný a konečně se neskrýval za rouškou drsňáctví a taky šel do akce proti těm, co s nim manipulovali. Jinak mi bude asi chybět jen ten Jarvis, když se Stark objevil zatím jen jednou.(14.5.2016)

Tak nějak fajn, ale opět mě nejvíc bavil mr. Jarvis, který je prostě jedna velká castingová bomba. Jack Thompson konečně projevil iniciativu a nepůsobí jen jako vystrašený blbeček, takže jsem zvědav, co předvede ve finále. Tipy na smrti už dávat nebudu, jelikož finále už je venku a já doháním, ale prostě furt nevěřim, že by se Wilkes mohl volně pohybovat v éře silně rasistické Ameriky. No budiž.(14.5.2016)

Tenhle díl mě teda bavil hodně a asi hlavně kvůli Howardovi Starkovi. Kdyby se v potenciální třetí sérii objevoval častěji než jen ve dvou dílech, bylo by to fajn. Akorát, že ta asi nebude..minimálně příští rok asi ne. No jak mi přišla celkově druhá, ale vlastně i první série taková nezáživná, ten konec to poměrně vylepšil. Bye bye Jacku ;)(14.5.2016)