poster

Agent Carter (TV seriál)

 • USA

  Marvel's Agent Carter

 • Velká Británie

  Marvel's Agent Carter

Akční / Dobrodružný / Sci-Fi

USA, 2015 - 2016, 12 h 35 min (Minutáž: 18x42 min)

Kamera:

Edward J. Pei

Hrají:

Hayley Atwell, Chad Michael Murray, Enver Gjokaj, Dominic Cooper, James D'Arcy, Lyndsy Fonseca, Shea Whigham, Kyle Bornheimer, Meagen Fay, Bridget Regan, Stan Lee, James Frain, Neal McDonough, Leonard Roberts, Ray Wise, Toby Jones, Devin Ratray, Ashley Hinshaw, Jim Palmer, Yasmine Aker, James Urbaniak, Glenn Taranto, Caitlin Carmichael, Krista Marie Yu, Richard Short, James Landry Hébert, Gregory Sporleder, Webb Hayes, Myles Grier, Ralph Brown, Andre Royo, Wynn Everett, Reggie Austin, Currie Graham, Lotte Verbeek, Sarah Bolger, Sean O'Bryan, Kurtwood Smith, Chris Browning, Casey Sander, Rey Valentin, Max Brown, Samaire Armstrong, Chris Mulkey, Christopher Grove, Andrew Carter, Catriona Toop, Ken Marino, Max Daniels, Chris Coppola, Tim Soergel, John Balma, Damian O'Hare, Ivy George, Randy Sklar, Chiara Aurelia, John Bishop, Carl W. Crudup, Hope Lauren, Tom Choi, Lincoln Melcher, John Gilbert, Costa Ronin, Christie Herring, Billy Malone
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • epicek
  *****

  Ach jo , skvělý spin-off o agentce Carterové je definitivně u konce. Bylo super sledovat všechno to, čemu předcházel dnešní S.H.I.E.L.D a hlavně druhá série byla o dost lepší než ta první. Jen škoda toho , že už toho neuvidíme víc. Snad v budoucnu dojde k nějákému comebacku. Sometimes you have to put your faith in others to get the job done. (8.1.2015)

 • M.Macho
  *****

  Příjemné retro, kde pré hraje charismatická dvojice z Londýna Hayley Atwell a James D'Arcy. V čem byl okouzlující First Avenger, v tom seriál pokračuje - pěkně to utíká a člověk se u toho i příjemně pousměje. Možná největší nevýhodou seriálu je ale snaha být, co nejvíce sofistikovaný, což oslovuje určitou skupinu nadšenců. Navíc, čím více se vrství Marvel univerzum, tím je obtížnější hledat jednotlivé spojnice. Pro exkluzivní nerdy je to samozřejmě požitek, pro běžné diváky díky klesající sledovanosti asi něco jiného - a pro producenty jasný ukazatel. Ale snad se pavučina rozplete. Tu lady stojí za to vidět v akci. 1. série příjemně navázala, měla se o co opřít - tedy o estetiku First Avenger. 2. série to má proto o dost těžší. Stojí sama za sebe - opouští kulisy New Yorku a je trochu údychanější než první. Přesto - na všech těch seriálech, filmech, komiksech - zkrátka universu "autentického" Marvelu jak do sebe všechno zapadá - dokonce i komiksy, které Marvel vydával v roce 1947.(8.3.2015)

 • Fordzy
  ****

  Jedna žena se odvážně vydává tam, kam se ještě žádná nevydala... Peggy Carterová je kus a je to nejlepší ženská postava z MCU. Celkový "feeling" vychází z prvního dílu Kapitána Ameriky a časově se odehrává pár let po konci 2.sv a děj se točí okolo ukradených vynálezů Howarda Starka. Stylem se odlišuje od jiných "Marvelovek" a jede více ve stylu špionážních filmů. 1. série 75%(25.2.2016)

 • Kothy
  *****

  Naprostá paráda! Je to ještě lepší, než jsem si myslel. Skvělý retro seriál od Marvelu z roku 1946. Odehrává se to ještě pře založením S.H.I.E.L.D.u. Po válce byla situace hodně napjatá. Peggy Carter je pořádná ranařka a s ničím se neštve. V podání Hayley Atwell je to taky pořádný kus ženské. :) Pracuje v tajné vládní organizaci zvané SSR. Po odchodu Howarda Starka do ústraní se spojuje s jeho komorníkem Edwinem Jarvisem a společně bojují proti tajné ruské organizaci zvané Leviatan. To se jim až na pár ztrát celkem daří. Spoiler: Na konci je vidět vzestup Hydry. Nejde si nevšimnout té neustálé snahy zdůraznit emancipaci v tehdejší době. Objevil se tam i skvělý Stan Lee. ;) Ve 2. sérii bojují proti Whithney Frost a nulové hmotě. Děj se přesouvá do L.A. a objevuje se spousta nových postav. S mocí Jarvise a Howarda Starka se nakonec se všemi nástrahami hravě vypořádají. "Carterová, zařiď pro všechny obědy." :D(8.1.2015)

 • M.i.k.e
  ****

  jako dočasná náhrada za Agents Of Shiled celkem fajn.Pilot byl sice lehce rozpačitý,ale věřím,že se rozjede,podobně jako loni právě Agents Of Shield.Jen mi přijde,že seriál jde trošku proti tomu co se objevuje ve filmech a tedy,že Carter spolu s dalšími založila hned po válce Shield...ale třeba se k tomu tvůrci dostanou.Návaznost na prvního Capa je fajn,ale možná trošku s křížkem po funuse...70%(8.1.2015)

 • - Na začátku třetího dílu Peggy Carter (Hayley Atwell) hledá význam srdcového znaku v knize "The complete works of William Shakespeare".  Když nalistuje třetí kapitolu, jsou v ní  runy i s popisky z knižní série "The Mortal Instruments" od Cassandry Clare. Nechybí ani nejznámější Angelic Power, která se nejčastěji objevuje ve snímku Mortal Instruments: Město z kostí (2013).
  (Kitiara15)

 • - Seriál byl vysílán během vánoční pauzy seriálu Agents of S.H.I.E.L.D (od r. 2013). (VERA)

 • - Film Spanish Tower (1934), na který chce jít opakovaně Whitney Frost, je fiktivní. (NinadeL)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace