Agent Carter (TV seriál)

Marvel's Agent Carter

Marvel's Agent Carter

Akční / Dobrodružný / Sci-Fi

USA, 2015 - 2016, 12 h 35 min (Minutáž: 18x42 min)

Edward J. Pei

Hayley Atwell, Chad Michael Murray, Enver Gjokaj, Dominic Cooper, James D'Arcy, Lyndsy Fonseca, Shea Whigham, Kyle Bornheimer, Meagen Fay, Bridget Regan, Stan Lee, James Frain, Neal McDonough, Leonard Roberts, Ray Wise, Toby Jones, Devin Ratray, Ashley Hinshaw, Jim Palmer, Yasmine Aker, James Urbaniak, Glenn Taranto, Caitlin Carmichael, Krista Marie Yu, Richard Short, James Landry Hébert, Gregory Sporleder, Webb Hayes, Myles Grier, Ralph Brown, Andre Royo, Wynn Everett, Reggie Austin, Currie Graham, Lotte Verbeek, Sarah Bolger, Sean O'Bryan, Kurtwood Smith, Chris Browning, Casey Sander, Rey Valentin, Max Brown, Samaire Armstrong, Chris Mulkey, Christopher Grove, Andrew Carter, Catriona Toop, Ken Marino, Max Daniels, Chris Coppola, Tim Soergel, John Balma, Damian O'Hare, Ivy George, Randy Sklar, Chiara Aurelia, John Bishop, Carl W. Crudup, Hope Lauren, Tom Choi, Lincoln Melcher, John Gilbert, Costa Ronin, Christie Herring, Billy Malone, Kellen Michael

1. série: Tak to Peggy přes rozpačitý start přeci jen zvládla. Její vymodlená sólovka sice trpí mnoha neduhy a člověk se musí připravit na trochu rozpačitější rozjezd. Jenže jakmile se tvůrci rozjedou, servírují nám více než slušnou comicsovou jednohubku, která se navíc od konkurence odlišuje svoji povedenou retro stylizací a silnou hrdinkou. Jo, Hayley Attwell je k zulíbání a její hláškování se sympatickým mužským osazenstvem je k nezaplacení. Snad ta druhá sezóna, i když pouze opět jako výplňovka k Agents of SHIELD, nakonec vyjde. 70%(12.4.2015)

Nejdříve jsem to bral pouze jako výplň k mému oblíbenému seriálu Agents Of S.H.I.E.L.D., ale nakonec začnu brát Agent Carter jako plnohodnotný seriál se vším všudy. První dva díly ukázaly, že Marvelu jdou kromě filmů i seriály. Doufejme, že seriál bude mít vzrůstající kvalitu jako AoS. Peggy Carter je nádherná a má strašné charisma, což ukázala i v prvním díle Kapitána Ameriky. Budeme svědky toho, jak se SSR změní v S.H.I.E.L.D. a u toho všeho bude právě Peggy? Máme se na co těšit.(8.1.2015)

Intro + Season 1 - Az je mi skoro hanba davat tomuhle stejny hodnoceni jako Agentum Shieldu. Zatimco u Agentu Shieldu me herci srali, tady to byl pravy opak. Ocenil jsem camea Howling Commanda, Antona Vanka i (moznyho) zaporaka druhy rady. Howarda Starka mam radsi nez Tonyho, proto i on pro me byl milym prekvapenim, stejne jako personifikovany Jarvis. A nejprijemnejsim prekvapenim bylo obsazeni Shea Whighama, kteryho jsem si jako herce docela oblibil. Pribeh bych hodnotil jako zajimavy - Leviathan mi z komiksu nic nerikal a zpocatku to cely pusobilo tak nejak ospale, ale druha pulka uz se dostala do nejakyho tempa, ktery vydrzelo az do konce. A ted hura na druhou (a posledni) radu. Season 2 - Druha rada mi prisla mirne lepsi, predevsim diky dobrymu padouchovi (prestoze jsem cekal Zolu, kdyz byl na konci prvni rady). Vedator nigga bylo dost PC, ale co uz dneska neni.. vztah s kriplem divnej, preferoval jsem je jako kolegy, a cliffhanger na konci rady je dost debilni, kdyz tenhle serial pak zrusili - takhle se nikdy nedozvime kdo a proc... celkove me Agentka docela bavila, takze za me jedine skoda, ze uz je konec.(18.9.2018)

Pilot: Klasický Marvel. Škoda, že Peggy nestartovala hned po Kápovi, takhle první díl už tolik netáhne. Námět poměrně zajímavý, ale doufal jsem v odhalování vzniku SHIELDU a na to zdá se nebude moc čas... Nakonec bych řekl promarněná šance. Carterová nenabízí nic proč by ji stálo za to vidět, je jen lehce nadprůměrnou zábavu v dobovém kabátku. Pokud by se druhá řada zabývala něčím zajímavým, tak proč ne, ale jinak těch 8 dílů stačí víc než bohatě.(8.1.2015)

Jako výplň při čekání na druhou půlku Agents of S.H.I.E.L.D. více než solidní. I tu naivitu tomu lze odpustit, slušně dotváří dobovou atmosféru. Nicméně po dvou dílech to nevypadá na nějaký větší nářez a přece jen se dostavují i nudnější chvilky. Ale už jen kvůli postavě Jarvise v podání výborného Jamese D'Arcyho se na další díly těším. První dva díly - 70% Agent Carter žel doplácí na to, že nemá pořádný příběh a postavy se často chovají neuvěřitelně stupidně. Pár mdlých dílů, několik slušných, našlo se i pár skvělých, ale celkově jde jen o lehký nadprůměr, takže pokud druhá série nebude, plakat pro Carterovou rozhodně nebudu. 1. série - 70%(9.1.2015)