Mean Right Hook (E02) (epizoda)

Akční / Dobrodružný / Sci-Fi

USA, 2017, 45 min

Komentáře uživatelů k epizodě (11)

Spoilery. Dávam "len" 60%, ale celkovo sa mi páči prístup, ktorý filmári zvolili - pekne pomaly a postupne, bez zbytočného unáhľovania sa. Druhá epizóda už, na rozdiel od prvej, obsahuje aspoň nejakú akciu a niektoré postavy sa začínajú pomaly ale isto stretať, hoci občas o sebe ešte nevedia, že budú priateľmi. A konečne sa vrátil aj Stick alias Scott Glenn. Ale druhý diel už nie je až taká atrakcia, ako prvý. No možno je o to je lepší, pretože už sa začína riešiť poctivo napísaný scenár a nie "iba" to, že sa po dlhšej prestávke zasa stretávame so svojimi obľúbenými postavami. Každá z nich zisťuje, že sa v Hell´s Kitchen niečo tajuplné začína diať a každá po tom začína pátrať na vlastnú päsť. Iron Fist sa každopádne javí byť veľmi slabou postavou a ani po dvoch sériách Daredevila mi nejde do hlavy, ako slepý muž (hoci so špičkovým výcvikom) dokáže to, čo Daredevil. "Jessica Jones. Som Matt Murdock, váš právnik. Už nepovedzte ani slovo."(21.8.2017)

Po celou dobu se epizoda tváří spíše na průměrné 3 hvězdičky. Každopádně ji konec (hlavně Luke versus Danny + bonus v podobě Matta s Jessicou) vytáhne na čtyřku. Pokud bych měl po tomto díle seřadit sympatie k postavám v rámci Defenders, vypadalo by to asi takto: Daredevil -> Iron Fist -> Jessica Jones -> Luke Cage.(21.8.2017)

Pán za kamerou si zaslouží mad respect.(19.8.2017)

Skvělá jízda, parádní cliffhanger! Už se dávaj do kupy a bude to velký!(19.8.2017)

Takhle podobně měla vypadat první epizoda - ta druhá měla totiž výbornou gradaci. Děj pomalu plynul a finále epizody je pro komiksového fanouška parádní záležitostí. Taková hrůza jak jsem slyšel z doslechů, jak od známých, tak od místních uživatelů, Defenders zatím nejsou, stále ale taky nejsou tak kvalitní, jak by se od nich očekávalo - Netflix totiž dokáže vytěžit mnohem víc. Konec je prostě skvělý, jak jen Matty na pána vletí do místností a začne valit: "Jessica Jones, stop talking." ... Souboj Luka s Danym byl taky velmi dobrý, byl totiž spíše humorně, než vážně pojatý - a řekněme si na rovinu: Why so serious? Komiksové filmy a seriály by se neměly brát moc vážně, pokud nepočítám komorně založená dramata typu Daredevil. Zatím je vše dobře rozehrané a vše do sebe pomalu ale jistě zapadá, jenom to nepohnojit... Slušný nadprůměr.(14.1.2018)

Velice pomalu se všichni dávají dohromady. Ale ze bych měl dojem ucelenosti, to nemám. Je to spíš stejně "milé" jako když nám Claire pendlovala mezi seriály. Bohužel - a možná je to jen nepozorností - děl nedává moc smysl. Myslel jsem, že každá z postav bude mít svůj kousek skládačky, který je svede dohromady. Ale zatím je to spíš chaos a náhoda.(24.8.2017)

Vše se dál rozjíždí, zde už v rychlejším tempu a každá scéna zapadala do tajemného příběhu, který odhalujeme. Trošičku víc akce, ale i tak chybí a původně sem chtěl dát 3* jako prvnímu dílu. Závěrečných 10 minut ale je skvělých. Setkání Lukea a Dannyho + Jessica s Mattem. I když jsme viděli už dost z toho v trailerech, zde to působí vážně skvěle a chemie mezi Dannym a Lukem byla vidět i z toho mála. Jen tak dál.(24.8.2017)

Doufal jsem, ze uz v druhe serii se vsichni setkaji. Ale misto toho tu mame pokracovani jednotlivych linek z prvni epizody. Ale i tak je to skvele vypadajici komiksova zabava.(24.8.2017)

65%(28.4.2018)

"Just remember, you started this."(23.9.2017)

Ač mě Ironfist trošku sral svýma depkama či co toe (jako jedinýho jsem neviděl jeho sólo, tak mi možní něco uniká), tak seznamovacím tanečkem s Lukem si to u mě vyžehlil. Trošku přidat celkově na tempu by neškodilo, ale i tak spokojenost.(1.9.2017)