tron

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Spoilery. No, tak nakrútiť túto časť určite nebolo príliš náročné. V podstate len pár hercov stojí/sedí v jednej miestnosti a rozpráva sa. Teoreticky je to celkom zaujímavý spôsob, ako začať vytvárať chémiu medzi postava (je to prvý raz, čo sa všetci poriadne stretnú), prakticky je to ale čiastočne nuda. Občas sa dozvieme zaujímavú informáciu, občas je všetkých tých mien, prezývok a spomínaných udalostí priveľa. Tesne pred rozpútaním akcie záverečné titulky. ()

Ratemus

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

tlachání a tlachání a už se blíží akcéééééé....tak zase nic, možná příště......psychor nezklamal, píčuš to ani neviděl ale aby byl zajímavej dá tomu odpad jako všem dílům :-D ()

bart_

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Kecy kecy, Murdock v kleci... Vyloženě dialogové epizody mi nevadí, pokud jsou dialogy záživné. Dialogy a vzájemná chemie mezi charaktery je k popukání. Tato epizoda nenudila a ve svém finále i překvapila. ()

NiWi

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Užvaněný díl, opěz bez pořádné rvačky, ale i tak super. Přinesl spoustu odpovědí, víme co je The Hand zač, víme o co jim jde a Defenders už se formují tak, jak to chceme. Navíc nebyl díl tak dlouhý (- 10 minut oproti minulému), takže zde nebylo zbytečné natahování. Možná tempo trochu pomalejší, ale neuškodilo to. A taky mě překvapil Mattův přístup. Čekal sem, že on bude tím vůdcem a zatím to spíš vypadá na Dannyho. ()

kenkaku

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

hodně užvaněný díl i když nutno dodat, že alespoň nějaké odpovědi přišly. Když jsou všichni takhle na hromadě celou epizodu, je až zvláštní jak Jessica dokáže být zábavná (a dodávající nadhled), Daredevil přístupem otravný (?), Iron Dick celkem v pohodě (asi proto, že se nemusel prát a neměl co podělat) a Luke velice sympatický. Takhle pohromadě totiž všechny charaktery doslova kontrastují. Obávám se ale, že nic extra nás už nečeká. Ano... jsme v polovině a je to stále prostě "jen normální". ()

Zjewik

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tempo trochu vychladlo, ale pořád šlo o dobrý díl. Super jak každý díl Defenderů končí nějakou akcí, že si člověk musí hned pustit další díl. Takhle závislej jsem byl naposled při Hře o trůny :D. A poklona kameramanovi. ()