Reklama

Reklama

Wolverine (Hugh Jackman) se vrací. Jenže je na tom nyní trochu hůř. Jeho schopnost uzdravování pomalu vyprchává a elánem také zrovna nehýří. Navíc je na vše skoro sám. Z X-Menů přežívá ještě Charles Xavier známý také jako Profesor X (Patrick Stewart), který je ale vážně nemocný, ztrácí paměť a trpí nebezpečnými záchvaty ohrožujícími jeho okolí. Společně se ukrývají v opuštěné továrně na americko-mexické hranici. Jejich utajení ale skončí, když se objeví Laura (Dafne Keen), dívka, která má překvapivě stejné schopnosti jako Wolverine a v patách má navíc nelítostné pronásledovatele, kteří se jí snaží zmocnit. Ve chvíli, kdy Wolverine a Profesor X přijmou Lauru „do rodiny", stávají se z nich štvanci, kterým jde po krku velmi brutální a vytrvalý nepřítel. Hrdinové na útěku mají k dispozici jen zbytky sil starých X-menů a Lauřiny schopnosti, které však ona sama těžko zvládá. A tak přichází čas, aby Wolverine v sobě našel zbývající vůli a sílu nejen k boji, ale i k tomu, aby Lauře předal své zkušenosti. (CinemArt)

(více)

Diskuze

vodkasesemte

vodkasesemte (hodnocení, recenze)

Ale brzy se sami dočkáte. Vy český prasata jste ten největší sajrajt, jakej kdy lezl po zemi. Zdegenerovaní židi z třicátých let vedle vás vypadali jako nadřazená rase. Určitě si potom dovedete představit, jaký peklo potom musí přijít ted. Nebo ne? 

na příspěvěk reagoval Bellamy

vodkasesemte

vodkasesemte (hodnocení, recenze)

RedAK: "myslíš ty, kde se ta piča z hladových her mění na modrou piču z hladových her a zlej bubák v brankářský přilbě nechá levitovat stadion, protože je na všechny strašně naštvanej a myslí si, že přemístěním fotbalovýho hřiště se všem pomstí" Tím jen vytvořil obrannou hráz, ty idiote. Jinak je vidět, že tobě rodiče v koncentráku ještě nezahynuli. 

Narcis

Narcis (hodnocení, recenze)

Dá se tenhle filmek sledovat samostatně nebo potřebuju vidět i ty předchozí filmy o Rosomákovi ? Díky

na příspěvěk reagoval Ratemus

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Proste..Jana

No, jelikož býk Fox odkoupení disneym, čekej v nejbližších letech xmeny ve světě Avengers, sice budou jiní herci ale i tak.. Wolverine další v mcu bude ale Jackman už ne, ovšem mcu představí multiverzum, čili je dost možné že Jackman bude v rámci nějaké alternativní reality a objeví se ale v hlavní dějové linii už to bude jiný herec...

na příspěvěk reagoval Prometheus69

Proste..Jana

Proste..Jana (hodnocení, recenze)

Ratemus

Jasné, co mě ale fakt štve, je smrt Wolverina. Když ta holka řekla, že ji Xavier řekl, aby ho nenechala zemřít, tak vlastně selhala když to dopustila. 

Jako je mi jasné, že herec už prostě nechtěl pokračovat, ale je to pro mě vlastně jediná postava, kvůli které jsem se koukala na X-meny. Nikdo jiný mě natolik nezaujal, no, možná že ten mladík, který se pohybuje rychleji než kdokoli jiný, ten je fakt sympaťák, ale na Wolverina prostě nedotahuje. Co se mě týká, tak nevím, co by museli tvůrci udělat, aby mě k dalším filmům s mutanty přilákali. Na druhou stranu, o jednu fanynku méně, to nic neznamená. 

na příspěvěk reagoval Ratemus

Proste..Jana

Proste..Jana (hodnocení, recenze)

Ratemus , Prometheus69

Děkuji za info. 

Abych byla upřímná, ani jsem netušila, že potitulková scéna takového obsahu vůbec existuje. A že by Charles dokázal přenést své vědomí jen dočasně do někoho jiného, o tom jsem taky neměla tušení. Nebylo o tom spíš v komiksech než ve filmech? Komiksy vůbec nečtu, takže ten svět prochází zcela mimo mě. 

na příspěvěk reagoval Ratemus

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

Ratemus

Tak to tělo ovládal Charles, vypadalo jako Charles, tak mu přece nezačnou říkat Pedro :D

Vždyť i když Charles na chvilku někoho "posednul," tak mu říkali Charlesi, nehledě na to, že byl v těle třeba Logana nebo Storm, Raven nebo bůh ví koho :D

na příspěvěk reagoval Ratemus, Prometheus69

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

no a tohle přesně ten důvod proč nenávidět komiksy, komiksové filmy, herce co hrají v těch filmech a všechno, úplně všecičko, co se týká komiksového světa. 

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

dragon94

No sice se jmenoval P asi jako Pedro ale každopádně mu nadále říkali Charles, viz potitulka Wolverina. Každopádně chápu v Pedrovi bylo vědomí Charlese.. Ale je to jen klička neschopnosti foxů jak si udělat osli můstek aby vrátili zbytečně zabitou postavu

na příspěvěk reagoval dragon94

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

No já s tím také moc nesouhlasím, protože Joker má prostě hrozné množství chyb a příběh úplně o ničem... Upřímně nebýt toho Phoenixe, tak je to fakt nijaký. 

Logan na druhou stranu na mě funguje mnohem lépe, ale to může být tím, že je to pro mě výrazně lepší žánr. Ono je to asi dost subjektivní.

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

Ratemus

Jmenuje stejně? Vždyť měl na lůžku napsáno P. Xavier.

Ale jinak je to jak říkáš. Charles přenesl své vědomí do těla svého dvojčete, který byl mozkově mrtvý. Také z toho důvodu asi nezačal opět chodit, i přesto, že jeho dvojče nemělo s páteří nic.

na příspěvěk reagoval Ratemus

DJ_bart

DJ_bart (hodnocení, recenze)

dragon94

Právě že může - v mnoha případech jej i ZDALEKA překonává - přesto oba dva snímky jsou bez debat vrcholem svýho žánru.

na příspěvěk reagoval Ratemus

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Proste..Jana

To je historie která už dávno neplatí, vše popřel DoFP a hlavně na konci X3 jde vidět že vědomí xaviera bylo přeneseno do jeho bratra na lůžku který se nějakým nedopatřením nejspíš jmenuje stejně... No XCU bych neřešil, bylo v něm kontinuálních chyb jak namrdano a hlavně už neexistuje

na příspěvěk reagoval dragon94, Proste..Jana

Proste..Jana

Proste..Jana (hodnocení, recenze)

Dokážete mi někdo objasnit, jak je možné, že v tom filmu Charles Xavier ještě žije? Vždyť se rozletěl na cucky v mentálním souboji s Jean a měl i hrob. Jak to, že zemřel 2x?

na příspěvěk reagoval Ratemus, Prometheus69

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

dragon94

no mě to teda moc nenalákalo... ani nevim proč jsem šel do kina? :D

Kolik lidí mě u toho drželo a kolik táhlo do sálu? :DDD

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

dragon94

Tak ten film má sice sví mouchy... ale svou logiku. 

Zároveň dobrého záporáka protože Logan v podstatě bojuje sám proti sobě i sám ze sebou. 

A vzhledem k chabému traileru... velké a milé překvapení v kině. 

v kině mě to hodně bavilo... Laura hodně překvapila, že i děti nemusí být ve filmu úplně tak Infantilní a jak dokážou bejt roztomile brutální! . :) Což bylo jedno z moha věcí co se mi na Loganovy líbyla... ta surovost se samozřejmě taky počítá... je to pak takové víc věrohodné. :)

na příspěvěk reagoval dragon94

Související novinky

Logan od Mangolda je součástí MCU kánonu

Logan od Mangolda je součástí MCU kánonu

03.11.2023

Po zveřejnění informace, že se ve dalším pokračování Deadpoola, jenž je zatím bez oficiálního názvu, po několika narážkách z předcházejících dílů konečně objeví po boku Ryana Reynoldse i navrátivší… (více)

Guillermo Del Toro málem natočil Star Wars

Guillermo Del Toro málem natočil Star Wars

23.09.2023

Scenárista David S. Goyer (Muž z oceli, Terminátor: Temný osud) čerstvě dělal rozhovor v podcastu Happy Sad Confused a kromě jiného taky potvrdil jednu dlouholetou Star Wars spekulaci. Totiž že v… (více)

Mangold píše Star Wars i Swamp Thing

Mangold píše Star Wars i Swamp Thing

08.04.2023

Včera bylo během úvodního ceremoniálu Star Wars Celebration oznámeno, že režisér Logana či Ford vs. Ferrari James Mangold natočí vlastní Star Wars. Snímek s názvem Dawn of the Jedi bude vyprávět o… (více)

Hercule Poirot bude řešit zločin v Benátkách

Hercule Poirot bude řešit zločin v Benátkách

11.10.2022

Kenneth Branagh (Vražda v Orient expresu, Smrt na Nilu) má nejenže hotový scénář ke třetímu filmu z jeho detektivní série na motivy knih Agathy Christie, ale navíc už i plné obsazení. Hercule Poirot… (více)

Reklama

Reklama