Tender Flesh

Jesús Franco

Daniel White

Hugh Gallagher

• Vishnar

Byly dva důvody, proč jsem si s chutí pustil tenhle film. Jess Franco a Lina Romay. Až pozdě jsem si uvědomil, že ho natočili v roce 1998. To už měl Jess své "kvalitní" filmařské období dávno za sebou a Lina nám shodila vlasy a neskutečně zestárla. Chvíli mi trvalo než jsem v tomhle filmu objevil příběh.. ale je TAM! Hlavní hrdinka je nějaká striptérka či co a společně se svým přítelem se vydávají na tropický ostrov se dvěma velice bohatými páry. Mají zde strávit víkend plný sexuálních radovánek a čeká je za to veliká odměna. Netuší, že mají na ostrově plnit i jiné úkoly, jako například nechat se honit lesem jako štvaná zvěř v moderní verzi lovu pro bohaté. Jako film to nedrží samozřejmě pohromadě, jako eroťák je to hodně špatný a kameraman točil všechno jen ne herce.... jediný, za co nedávám odpad, je hudba, ta byla dobrá.(19.11.2008)

• RetroMan

Dvě a půl. Děj je prostinký a jednoduchý, zato série erotických scén je i na Franca hodně odvážná až explicitní a připomíná Tinto Brasse. V závěrečných deseti minutách se film mění v survival s komediálně puštěným zvukem z reality show. Poslední záběr filmu mě fakt dostal. Film vybočuje z běžné Francovy tvorby, je ujetej a eroticky odvážnej (převažují opět lesbické scény). Nejhorší byla punkerka 44-letá Lina Romay, na krátko ostříhaná s vícebarevnou hlavou. Za pozornost stojí dvě role: Analía Ivars v roli němě nymfomanky a v roli krásné Pauly Amber Newman.(9.8.2012)