Kancelář Blaník - Série 4 (série)

Komedie

Česko, 2015–2016, 1 h 59 min (Minutáž: 7–10 min)

Komentáře uživatelů k sérii (6)

 • Jara.Cimrman.jr
  ****

  "Bohatejm beru a na chudý seru." Jánošík Tonda Blaník ve čtvrté sérii opět nezklamal a i když mě moc nebavilo šikanování Žížaly ani Tondova vězeňská anabáze, tak některé díly glosující aktuální dění zase nezklamaly. Jen doufám, že se Tonda brzy vrátí, aby si povodil další politiky a zajistil správným stranám vítězství ve volbách 2017. Tondo, národ tě potřebuje, tak se nenech zastrašit a pojď si pro své podíly, dotace a dividendy. Vždyť tady je pořád co rozkrádat.(18.12.2016)

 • Cheeter
  ***

  Byť některé epizody stály za míň jak steré ponožky, tak se pár dobrých našlo. Celkově mi to ale přijde jako nejslabší řada, kterou jsem doposud viděl. Snad příští bude lepší.(16.3.2018)

 • strom-z
  **

  Bohužel řada, kdy to začalo jít do kytek. Uvidíme, jestli tomu další pauza prospěla (edit: no, zatim to tak moc nevypadá)(30.12.2016)

 • nula87
  ****

  Jeden z nejméně korektních, ale zato současně nejlepších počinů internetové tvorby. 4. řada možná trošku zlenivěla, ale uvidíme co dál.(10.1.2017)

 • hwnd
  **

  Předchozí série nás bavily, ale tahle je nějaká divná. Jakoby to psal někdo jinej, snad se to ještě zvedne.(2.4.2017)

 • Alagaesie
  *****

  Ten popis pod videem! :-) Žížalovi něják narostly křídla, hm ... Ještě, že je Tony zpět. Bezcenná, bezvýznamná?? Já mám Žížaláka bez křídel celkem rád (...) Silvestr skvělej. Tyvole, tak to je zlo - Žížala a básnička?? Nááávštěva ... Žížala se asi posral ... Ransdorf byl. Kurva Rudá(!) Homolka Sníh mě zas uzemnilo. Tonda prostě válí. Ví katolická buzna co je satira?? Asi kurvatěžko. Má Dalík Dal :-D Vole, Ostříž ... Krokodýl byl vostrej. Kauza Pandury v Tonyho podání excelentní. Jeřábek vostrej. Monte Tonda, tyvole. Tak za Lítačku může zkurvená Žížala? Tonda se vysral na lobbing a pase - síla, no. Skákačka ... Takže potvora zemní už obsadila otvírák novin ... To je voser ... Hnus, k čemu se Tonda snížil. Žeby se Žížala vrátil na správnou stranu? Vězeňská anabáze byla příliš dlouhá. „Sám seš piča, vole!“ Skvělej Andrej dobročáp. Orlík! Blaník! Blaník v Blaníku - to je taková česká matrjoška. TOI ... Pohledávky Union banky ... A čínská standarta závěrem. Zas výborná serie.(3.1.2017)