OPENCRAD (S01E11) (epizoda)

Česko, 2014, 5 min

Marek Najbrt

Tomáš Hodan

Midi Lidi

Komentáře uživatelů k epizodě (3)

"1,35 miliardy za to, že se s tím dá jezdit metrem a chodit do knihovny, to je geniální, ne? No jo, vstup do ZOO, já zapomněl." Trpělivost zkrátka přináší miliardu a do tepláků půjde někdo jiný, což taky nemá chybu. A to, jak legendární Tonda Blaník ladil notičky na červenou kartičku s primátorem Hudečkem, tak to je lekce lobbingu, kterou si kdykoli rád zopakuju.(21.10.2016)

Řvaní na Hudečka jsem si užil a plot s Openkartou taky. A naparodováno opravdu dobře. "Bude to malá plastová kartička, nic to nebude umět a bude to strašně drahý."(7.3.2018)

Zatím jednoznačně nejlepší epizoda první série,Tonda Blaník jako jeden z projektantů Velké pražské čipové revoluce září jako hvězda jasná.Telefonáty s horolezcem a hlavně telefonát s úřadujícím primátorem mě totálně odrovnaly.Myslím,že Žížala s Lenkou teprve teď pochopili,že s nimi šéf jedná vřele a citlivě.(30.12.2016)