Sankce (S02E03) (epizoda)

Česko, 2014, 7 min

Marek Najbrt

Jan Bartes

Midi Lidi

Komentáře uživatelů k epizodě (3)

"Impérium vrací úder a Fanoušovi teď doma hnijou jablka." A protože Hamé a Madeta fňukají o závod, komu se zkazí víc paštik a sýrů, tak musí Tonda zapojit mozkovnu a vymyslet KKS. Prostě sankce jsou jasná šance pro dotace i kompenzace a kombinovaná koncepční sada pro záchranu sankcemi ohroženému potravinářského průmyslu musí uspokojit každého, komu evropské peníze nesmrdí. A já jdu do skleníku zalít kiwi, manga a fíky, aby mi shnili dřív, než Evropa začne naše peníze vyhazovat jiným oknem.(12.11.2016)

KKS. Aneb jak zachránit Hamé, Madetu a bratrance z Moravy. Tenhle díl se moc povedl!(8.3.2018)

Zlý Putin zavřel v reakci na sankce hranice a tuzemští exportéři bijí na poplach.Ale to by nebyl Tonda Blaník,aby situaci nezachránil a ještě jen tak náhodou neoškubal EU o nějaké ty dotace.Rodina je rodina a i František by měl na situaci něco trhnout.(2.1.2017)