Motol, konečná stanice (S03E03) (epizoda)

Komedie

Česko, 2015, 7 min

Bohdan Sláma

Tomáš Hodan

Midi Lidi

Komentáře uživatelů k epizodě (4)

"Já zrovna stavím metro, který končí v poli. To nebude na hovno jenom odpoledne. To bude na hovno celej den." Tak Tondovi rozhodně nebude nikdo říkat, co se dá nebo nedá postavit za veřejné peníze. Ty totiž umí Tonda utratit ze všech nejrychleji. Já tedy nejsem z Prahy, takže mi kauza metro vs. rychlodráha zase tak moc neříká, ale to odložení otevření tunelu Blanka zvládnul Tonda bravurně.(1.12.2016)

Další skvělý díl. Nemůžu si pomoct, ale zatím třetí série jede, a pevně doufám, že ji to taky vydrží. Metro por sysly. Výborný hlody v týhle části.(10.3.2018)

Tonda Blaník chce svoji rychlodráhu a Tonda Blaník svoji rychlodráhu dostane a ne že ne!A žádní politici mu do toho kecat nebudou a horolezec už vůbec ne!Když už to všechno vychází,naplánuje Krnda dvě slavnostní otevření v jednom dni,to je nemyslitelné!Ještě,že v Blance včas zazlobí kabely.(6.1.2017)

"Pan Bém? My se neznáme, ale rozhodně bychom se měli poznat... No, já mám spoustu nápadů, které bych s vámi chtěl prodiskutovat..." 100% | A++ | 5*(14.1.2017)