Růžička a syn (S03E07) (epizoda)

Komedie

Česko, 2015, 9 min

Bohdan Sláma

Tomáš Hodan

Midi Lidi

Komentáře uživatelů k epizodě (4)

"Nazdar, Růžine. Hele menší průser. Nějakej zbědovanej tatík si tě natočil, jak se bavíte o školným." Kauza Palaščák se mimořádně povedla. Tonda prostě řídí hokejový svaz, extraligu i nároďák a za všechno se musí platit. Mě to hrozně baví a paní Maruna se svým hrnečkem s kočičkou tomu dodala ty správné grády.(1.12.2016)

Další díl z hokejového prostředí. Tentokrát o tom, jak Růžička bere a nedává.(11.3.2018)

Až bude Tonda Blaník vydávat své Best of, tato epizoda by v něm neměla chybět. Lenka sice odjela na mistrovství světa v aerobiku, ale díky tomu ji zastupuje paní Maruna, která Tondovi přinese namísto kávy čaj a bez váhání si dovolí použít hrnek s kočičkou. Tondův následný záchvat je vskutku epický a ještě navíc se řeší všech mudrců král. Paráda!(23.2.2017)

Smíchy mě bolí břicho... Konec. To je dokonalý, bezchybný, úžasný. Nejlepší díl.(7.3.2017)