Forejtovo video (S05E03) (epizoda)

Komedie

Česko, 2017, 7 min

Režie:

Marek Najbrt

Scénář:

Tomáš Hodan

Hudba:

Midi Lidi
(další profese)

Komentáře uživatelů k epizodě (8)

 • Jara.Cimrman.jr
  ****

  "Mám teď z kanclu strašidelnej zámek a kvůli Tobě už nikdy nevezmu cibuli do držky. Strč si ty omluvy, kam si strkáš koště a buď rád, žes měl okno." Esence čistého zla zvaná Forejt Gump patrně na videu řádně řádila, ale já jsem to video neviděl, takže zatím se obejdu bez exorcisty. Nicméně Tondovo nadávání bylo prvoligové a Žížalova latina byla tak dokonalá, že i já jsem jí rozuměl. Ale pobavil bych se i bez těch "hororových" scén s notebookem.(15.1.2017)

 • Necrotongue
  ****

  Neměkne!Tonda Blaník nám neměkne!To řvaní,které mi v minulé epizodě chybělo,mi tady náležitě vynahradil a jsem šťastný,že jsem Forejtovo video neviděl,zvuky mi bohatě stačily.Telefonát Luboše Havránka Františkusovi byl třešničkou na dortu,jen mi trochu vadily zběsilé akční scény.(15.1.2017)

 • Cheeter
  **

  Do doby, než se zavařil notebook a začal se shánět exorcista to bylo v pohodě. Pak to začalo být přitažené za vlasy. Zvuky z videa stačily bohatě. Za to telefonát do Vatikánu byl perličkou.(17.3.2018)

 • strom-z
  ***

  herci pořád super (marek daniel je boží), ale ten scénář oproti prvním dvoum třem řadám už neskutečně skřípe.. dřív se to prostě psalo samo, epizody byly výborně vypointovaný se skvělejma nápadama, ale tohle už je fakt chvílema velká křeč (ale to už byla prakticky celá 4. řada). žížalova latina fakt vtipnej moment a zvířata taky dobrý... jinak těžce rozporulný pocity. podobnej satirickej pořad je těžce potřeba, ale blaník už prostě trochu zasmrádá.(17.1.2017)

 • nula87
  ***

  Úplně zbvytečné rádoby hororové scény s noťasem. Na tom přece není Blaník postaven, ale na Tondově brilantních analýzách aktuální situace, a to mi tady trochu chybělo. Aspoň ten telefonát do Vatikánu stál za to...(18.1.2017)

 • Hawkey15
  odpad!

  Oficiálně nejslabší díl Tondy Blaníka! Celkově slabé a posledním hřebíčkem byl černoch z Lidlu. Vážně mají scénáristé už tak málo nápadů, že se musí vyjadřovat i k něčemu takovému?!(16.1.2017)

 • Renassaince
  **

  Nejhorší díl Tondy, jediná věc, co mě pobavilo byla narážka na kauzu Lidl. Přitom tento díl měl takový potenciál...(16.1.2017)

 • FuLister
  *****

  Hodně netradiční díl kanceláře, nicméně jsem se hodně pobavil. Žížalova latina skvělá! Anus, koitus, Forejtus.(4.12.2019)