Tonda, Lenka a Žížala budou mít kino. A bude to pekelně silné kafe! Forejtovo video je totiž opravdu esence čistého zla! Ale kdo tady pomůže, exorcista, pražské arcibiskupství, Vatikán? (Stream.cz)

Jara.Cimrman.jr

"Mám teď z kanclu strašidelnej zámek a kvůli Tobě už nikdy nevezmu cibuli do držky. Strč si ty omluvy, kam si strkáš koště a buď rád, žes měl okno." Esence čistého zla zvaná Forejt Gump patrně na videu řádně řádila, ale já jsem to video neviděl, takže zatím se obejdu bez exorcisty. Nicméně Tondovo nadávání bylo prvoligové a Žížalova latina byla tak dokonalá, že i já jsem jí rozuměl. Ale pobavil bych se i bez těch "hororových" scén s notebookem. ()

Necrotongue

Neměkne!Tonda Blaník nám neměkne!To řvaní,které mi v minulé epizodě chybělo,mi tady náležitě vynahradil a jsem šťastný,že jsem Forejtovo video neviděl,zvuky mi bohatě stačily.Telefonát Luboše Havránka Františkusovi byl třešničkou na dortu,jen mi trochu vadily zběsilé akční scény. ()

Cheeter

Do doby, než se zavařil notebook a začal se shánět exorcista to bylo v pohodě. Pak to začalo být přitažené za vlasy. Zvuky z videa stačily bohatě. Za to telefonát do Vatikánu byl perličkou. ()

strom-z

herci pořád super (marek daniel je boží), ale ten scénář oproti prvním dvoum třem řadám už neskutečně skřípe.. dřív se to prostě psalo samo, epizody byly výborně vypointovaný se skvělejma nápadama, ale tohle už je fakt chvílema velká křeč (ale to už byla prakticky celá 4. řada). žížalova latina fakt vtipnej moment a zvířata taky dobrý... jinak těžce rozporulný pocity. podobnej satirickej pořad je těžce potřeba, ale blaník už prostě trochu zasmrádá. ()

Hawkey15 odpad!

Oficiálně nejslabší díl Tondy Blaníka! Celkově slabé a posledním hřebíčkem byl černoch z Lidlu. Vážně mají scénáristé už tak málo nápadů, že se musí vyjadřovat i k něčemu takovému?! ()

nula87

Úplně zbvytečné rádoby hororové scény s noťasem. Na tom přece není Blaník postaven, ale na Tondově brilantních analýzách aktuální situace, a to mi tady trochu chybělo. Aspoň ten telefonát do Vatikánu stál za to... ()