Disident Klaus (S05E08) (epizoda)

Komedie

Česko, 2017, 8 min

Režie:

Marek Najbrt

Scénář:

Jan Bartes

Hudba:

Midi Lidi
(další profese)
 • Cheeter
  ****

  No, to to trvalo. Konečně dobrá epizoda v páté řadě. Klaus se bojí a neplatí, ale Tonda si to dobře nenechal líbit. A nádraží Václava Klause ve Všenorech? To je prostě sen.(18.3.2018)

 • Necrotongue
  *****

  Tentokrát jsem se bavil přímo fantasticky. Osmá epizoda páté řady rozhodně patří k tomu nejlepšímu z Tondy Blaníka. Nejdříve jsem se konečně dozvěděl, kdo stojí za Klausovou amnestií, pak jsem si vyslechl pár výborných nápadů a v závěru Tonda po několika klidnějších dílech opět krásně řval. Úplně jsem se tetelil blahem.(21.2.2017)

 • InJo
  *****

  Klausova socha sv. Václava! :D(23.2.2017)

 • Jara.Cimrman.jr
  *****

  "Klaus se bojí, že se nezapsal do historie ... tak jdu kadit." Je libo zdržení žaloby za velezradu, vyrobení amnestie na zakázku či uklizení manželky na Slovensko? Od toho je tu Tonda, ale co když přestanou chodit procenta z Klausovy renty od amnestovaných? Těš se Kolenovrte, Tonda to totiž rozjel parádně a já už se těším na návštěvu nádraží ve Všenorech.(20.2.2017)

 • - V epizodě je vidět nesrovnalost s kalendářem. Děj se má odehrávat v lednu. Když Tonda (Marek Daniel) příjde do kanceláře, je vidět kalendář správně nastavený na leden. Poté co Tonda vykoná potřebu je však ze záhadného důvodu přetočen na únor. (martinu)