Kancelář Blaník

Česko, (2014–2018), 10 h 11 min (Minutáž: 4–11 min)

Hudba:

Midi Lidi

Marek Daniel, Halka Jeřábek Třešňáková, Michal Dalecký, Sandra Nováková, Tomáš Matonoha, Ivana Chýlková, Jan Hřebejk, Ladislav Hampl, Vlastimil Třešňák (více)

Série(6) / Epizody(77)

Politický sitkom režiséra Marka Najbrta humorně reflektuje dění na české politické scéně. Hlavní hrdina, majitel PR a lobbingové agentury Blaník, se s každým zná a snaží se tak trochu řídit svět. Politická satira, kterou si oblíbí především fanoušci britského humoru a seriálů tamní produkce. Humorné glosy doplňuje Tonda Blaníka i na twitteru. (StreamCZ)

Recenze uživatele FuLister k tomuto seriálu (19)

Nadsobotka (2014) (S01E03)

"On Slávek nejen že vypadá jako tydýt, on je tydýt." Povedenej díl. ()

Štědrý sen (2014) (S02E13)

Začátek i konec série je slabší. Ale celkem zajímavé jak už autoři dopředu plánovali a připravovali si půdu pro film Prezident Blaník. ()

Svatý Blaník (2015) (S03E01)

"Láska a tlustý ponožky musí zvítězit nad lží a nenávistí." Ještě že z toho Tondu vykali, takhle by to nestálo za nic. ()

Motol, konečná stanice (2015) (S03E03)

Důkaz toho, že pokud se někde staví tunel, jde dost pravděpodobně o tunel. ()

Soukromé státní rezervy (2015) (S03E04)

Libor s Tondou vypouštějí státu naftu, ale nechtějí do toho zapojit sekretářky, protože nafta je mužská záležitost. Ale protože holky umí vypouštět úplně stejně dobře státní rozpočet jako chlapy, tak se dají do másla. ()

Naše vaše televize (2015) (S03E05)

V dnešní době, velmi zajímavá shoda okolností. Sice Kellner místo ČT koupil Novu, ale tak to už je prašť jako uhoď. ()

Zeman je gentleman (2015) (S03E08)

"Pod tlakem? On není pod tlakem, on je jako určitě jako vždycky pod parou." ()

Dobrá voda (2015) (S03E13)

Tondova máma má zácpu, jde k doktorce v Dejvicích, kde je kontaminovaná voda a dostane průjem. Pobavil jsem se. Plus krásná smlouva s Veolií. ()

Tony is back (2015) (S04E01)

Žížalovi trochu narostl hřebínek, když byl Tonda na venkově, ale Lenka vyhlásí stav nouze a Tonda dá Žížalovi pocítit, kdo je šéf a kdo jenom čůrácká Žížala. ()

Žito (2016) (S04E02)

"My na chudáky z principu serem!" Ale ta Žížalova předělávka na konci, to má fakt styl! ()

Na Homolce sněží (2016) (S04E05)

"Katolická, rusofobní buzna. Puťka! Ne, Putna. Jo MC Putna!" Nakonec z píčovin udělá literaturu. ()

Náměstíčko (2016) (S04E12)

Poslanci jsou jinej živočišnej druh, ti neuměj jezdit MHD. Zajímavý poznatek, který mnoho vysvětluje. ()

Forejtovo video (2017) (S05E03)

Hodně netradiční díl kanceláře, nicméně jsem se hodně pobavil. Žížalova latina skvělá! Anus, koitus, Forejtus. ()

Luftjarda (2017) (S05E04)

Tak tady odsud má Andrej ten nápad na úřednickou čtvrť! Teď už je to jasný. ()

Andrej pije (2017) (S05E06)

Jediný závěr z tohoto dílu zní: Andreje uchlastat nejde. No a to zase taková bžunda nebyla. ()

Veřejné mýlení (2017) (S05E07)

Aneb když budoucí sultán ČR potřebuje 53 %, aby mohl zrušit parlament jako zbytečný výdaj. Výborný díl! ()

Tonda slaví 100 (2018) (S06)

Asi nejslabší série s Tondou. Bohužel. ()

Česko (2018) (S06E01)

Návrat po neúspěšné prezidentské kandidatuře tedy nezastihuje Tondu v nejlepší formě v jaké zatím byl. ()

Slovensko (2018) (S06E02)

Zajímavý je, že takový vlivný lobbista jezdí vlakem. Nicméně jedna hvězdička za Tondovu vtipnou slovenštinu. ()

26. Český lev – výsledky

26. Český lev – výsledky