Teuflischen Schwestern, Die

Swedish Nympho Slaves

Krimi / Horor / Thriller

Švýcarsko, 1976, 85 min

Jesús Franco

Nad tímto filmem jsem v rozpacích, totiž je to ten sporný případ, kdy je film už dost hloupý na to, aby byl vtipný, ale zároveň už směřuje k extra blbosti. Zápletka se točí okolo dvou sester, z nichž jedna byla v mládí znásilněna a od té doby trpí sexuální schizofrenií a nymfomanií. Její sestra jí tedy musí vodit muže, kteří ji uspokujují (nemocnou sestru vyléčí to, že ji uspokují muž, který ji v mládí zneužil). No není to thriller ani drama, ale erotický film ze sedmdesátých let. Děj je primitivní, ale jsou tu skvělé interiéry a podivná směs jazzu, funku a dalších neidentifikovatelných hudebních vlivů dotvářejí věru obskurní atmosféru. Pokud máte rádi pohled na naolejovaná ženská těla hereček, které byly za zenitem už v době natáčení filmu, na muže, kteří rozhodně nejsou playboyové (spíš připomínají M. Myerse), a všudypřítomné bobry, nenechte si tento film ujít. Poznámka: porno v tomto snímku nenajdete.(27.9.2008)

• kaylin

Klasicky nudný Jesús Franco, který se snaží o to, aby jeho filmy měly nějaký příběh, ale nakonec to stejně dopadne tak, že je to souběh několika lehce erotických scén, kde jsou herečky mnohdy docela toporné, a tyto scény jsou propojeny jen nějakou obyčejnou vatou. Ještě že se na ty dámy dá docela koukat.(3.3.2017)

• mira007

Trpící občas svázané nahé ženy, muži s vizáží beatles a děj jednoduchý jako lyrická básnička na dva verše. Retro erotika z dob, kdy neexistoval snad ani videopřehrávač a chodilo se na takové filmy do kina.(7.8.2015)