poster

Předstírání (TV seriál)

 • USA

  Faking It

Komedie

USA, 2014–2016, 13 h 26 min (Minutáž: 21–22 min)

Kamera:

Doug Emmett

Hudba:

Andrew Dost

Hrají:

Rita Volk, Katie Stevens, Gregg Sulkin, Bailey De Young, Michael J. Willett, Rebecca McFarland, Senta Moses, Keith Powers, Erick Lopez, Courtney Kato, Breezy Eslin, Claudia Doumit, Kara Royster, Sofia Carson, Dani Dwyer, Katrina Kemp, Laverne Cox, August Roads, Chloe Bridges, Ed Quinn, Anna Grace Barlow, Derek Mio, Veronica Merrell, Vanessa Merrell, Adria Tennor, Bernard Curry, Camille Collard, Parker Mack, Alice Lee, Camila Cabello, Brian Gattas, Marissa Cuevas, Santiago Segura, Luke Spencer Roberts, Ally Brooke, Normani, Lauren Jauregui, Dinah Jane, Andrea Londo, Hope Lauren, Emily Hinkler, Elizabeth Hinkler, Luke Cook, Janis Valdez, Lindsey Shaw, Lance Barber, Dan Gauthier, Courtney Henggeler, Kathleen Noone, Yvette Monreal, Bruce Thomas, Aynsley Bubbico, Ashley Jackson, Nicholas Brendon, Ali Stroker, Jeff Witzke, Bryan Becker, Dilshad Vadsaria, Jackie Debatin, Dana Melanie, Molly Pan, Shanna Strong, Jordan Rodrigues, McKaley Miller, Leslie Grossman, Aaron Abrams, Ayden Mayeri, Sophia Ali, Anna Lore, Taylor John Smith, Shakira Barrera, Rebecca Lee Robertson, Elliot Fletcher, Austin Lyon, Bill Bolender, Cameron Moulène, Justin H. Min, Justin Chu Cary, Bayley Corman, Emmy Buckner, BJ Mitchell, Shainu Bala, Tahlena Chikami
(další profese)

Komentáře uživatelů k TV seriálu (26)

 • MMR
  ****

  První díl nebyl až tak špatný, ovšem některé postavy mě tam nezkutečně vytáčely a lezly na nervy. Po kratším srovnání v hlavě jsem učinil rozhodnutí, že na další díly se dívat nebudu.(28.6.2014)

 • playboxguest
  ***

  Awkward s lesbickou zápletkou, nic víc nic míň. Rita Wolk je neskutečně roztomilá (hrozně mi připomíná Spencer ze South of Nowhere, vzhledem i povahou, ačkoli tam jsem spíš žrala Ashley). Jen ten Sulkin spíš vypadá, jako by vypadl ze Stmívání, a nechápu, co na něm holky viděj (že je bledej a načesanej jak ...?). A že zbytkem vykrádá Awkwardovského Mattyho ani nemluvím. Na jedno podívání koukatelné, ale na opakování jsou lepší, originálnější, seriály. Viděny čtyři díly, doukoukám asi jen kvůli té Ritě. První série shlédnuta, moc toho nepřinesla, celkově tak za 50%(16.5.2014)

 • IQ Tiqe
  ****

  Někdy trapný, neskutečně klišoidní, pokud jde o teenagerovské vztahovky, ale na druhou stranu i lehce odvážnější a především tu není situační humor vůbec špatnej.(25.9.2014)

 • ChArLeNe
  **

  Viem, že to má byť "komédia", a teda by som to nemala brať tak vážne, ale nedá mi tú zápletku nekomentovať. Zas a znova mi bolo pripomenuté niektoré z dôvodov, prečo mám averziu voči "gay acceptance movement". Nie, homosexualita mi nevadí, ale vadí mi to, ako sa z toho robí veľké haló. Po prvé - stačí keď naznačíš niečo gay no vzápätí to poprieš a hneď - neboj sa vyjsť s kožou na trh, my ťa neodsúdime. Za druhé - všetci zrazu bozkávajú zadky tím, ktorí sú/môžu byť gay. Proste, z vážnej veci sa stal trend. A čo tak nestarať sa, kto je aký? Aha, v teórií by to išlo ale v praxi ego nepustí. Ako, ja nechápem, prečo by som sa mala starať kto s akým pohlavím si robí dobre, a podľa toho sa k ľuďom správať. Spoiler: A čo mala byť tá 2.ep? Vstup zadarmo na párty iba pre páry rovnakého pohlavia? Kde sa podela rovnosť?! Aha, na tú sa odvolávajú iba vtedy, keď im to vyhovuje. Koniec spoilera: No ale keď si odmyslím túto stupídnu zápletku, tak sa to dá celkom pozerať. Len sa cítim divne pozerať sa na sexuálny život detí mladších než ja. Update: Konečne sa to obracia k dobru a ukazuje, aby sme boli sami sebou - či sme gay, bi alebo hetero.(23.11.2014)

 • Patw
  ***

  Po prvním díle nemohu hodnotit jinak než pěti hvězdami - až tak moc mě to chytlo. Uvidím jak hodnocení upravím třeba v polovině série a nebo ho nechám takto. Spokojenost.(20.4.2014)

 • Vojťas
  *

  Středoškolárna o 2 kamarádkách, které jsou víceméně dohnány k předstírání homosexuálního vztahu, aby byly populární. Slečny jsou moc pěkné, ale pilot byl striktně puberťácký (a dost uječený) = nic pro širší publikum, ale fanoušky si to asi najde. 30% [2. série BUDE](15.6.2014)

 • Lenulinka
  *

  Větší kravinu už jsem dlouho neviděla...(23.6.2014)

 • Jayem
  ***

  Ďalší stredoškolský výplach mozgov typu Awkward, len tentokrát s lezbičkami.(23.6.2014)

 • santiamén
  ***

  Lehčí nadprůměr v žánru teenagerských (tragi)komedií. Má to stejnou lehkost a sebeironizující nádech jako Awkward (obojí MTV).(12.9.2014)

 • Jajar
  **

  Typický středoškolský výplach pro puberťáky (spíš puberťačky). Autoři zvolili poměrně netradiční zápletku, ale po všech ostatních stránkách se seriál drží v kolejích určených takovému žánru. Na tohle už jsem (naštěstí) moc starej.(7.7.2014)

 • zipacna
  ****

  Ač jsem věkově už na jiném levelu, než pro který je tento seriál natočen, místo sledování jsem ho prožíval. Sice už jsem od pilotu věděl, jak to bude (a bylo), ale celou první sérii jsem prostě musel stát za Amy. I ty na začátku nepříjemné charaktery se nakonec tak nějak vybarvili a druhou sérii zcela jistě sledovat budu. Konec té první mě mrzí, respektive to, co se v závěru stalo.(26.9.2014)

 • Anteia
  **

  „Let´s be lesbians.“ Kdyby se mi chtělo, mohla bych být jenom z této věty na začátku otrávená plus z dalších věcí a řečí kolem, co tam zaznívají, ale ne, zatím je to velice příjemně pohodové, když totiž přijdete utahaní ze školy, přesně na něco takového se rádi podíváte! A koneckonců Rita Volk je prostě ňufinová, což je skvělým plusem. Bzzzz! Po shlédnutí 8 epizod musím konstatovat, že ani ta Rita to nedrží a začíná z toho být absolutně obyčejný USA mainstreamový sranec.(3.5.2014)

 • UniqueNett
  ***

  Takový ten slabší průměr, když víš, že ti bude za chvíli končit Awkward a ty nebudeš mít večer na co koukat.(6.11.2015)

 • Nowasek22
  **

  Dějově snad nejslabší seriál, co jsem kdy viděl..přesto mě to ale nějakým záhadným způsobem baví.(23.2.2015)

 • Katte
  ***

  První série rozhodně za 5*, bohužel druhá se tak někdy v průběhu hodně zvrtla. A třetí jen završila katastrofu. O konci který předpokládal další sérii ani nemluvě. Když to vezmu kolem a kolem, hodím průměr za 3...(24.9.2017)

 • Jessicahamby
  *****

  A tak, proč ne? Jeden z mála seriálů tohoto žánru, co mě doopravdy chytil hned u pilotního dílu. Hlavně jen tak dál...(3.6.2014)

 • Avern
  ****

  Tak jsem na to nahodou narazil na edne... a musim rict takhle dlouho jsem se u neceho nebavil :-) Je to roztomily ale je fakt ze to ma i vazne momenty ale ty většinou jsou zahrane hezky do komedialni noty... Navíc holky jsou moooc fajn a clovek si preje aby ta Karma konecne dala Amy sanci...(7.3.2015)

 • BaruM
  ****

  Měla bych troch jiný tip na scénář, ale i tak se dokážu slušně bavit. Jako oddechový teenage seriál, na dlouhou chvíli, naprosto ideální.(18.7.2016)

 • StereoHearts
  *****

  WOW :) Úžasné, už sa neviem dočkať pokračovania, a konečne niečo nové čo ma baví tak že netrpezlivo čakám na nové diely :) Skvelá robota, skvelý príbeh, skvelé všetko :) A Rita Volk k tomu naviac :) *****(24.5.2014)

 • Allein4
  ***

  Čekal jsem to lepší, než co to je. Abych se přiznal, byl jsem celkem zděšen, že se to celé odehrává na střední škole. Jenže postupně (po pěti dílech) musím uznat, že to jde a je to vcelku sranda. Určitě to není věc, která by se stala legendou jako některé jiné půlhodinové seriály (asi každý ví, o kterých třech mluvím), a jen těžko to dostane další sérii (čísla nejsou nic moc), ale jako oddychovka, když není co dělat a nic lepšího není po ruce, by to šlo... 60 %(30.5.2014)

<< předchozí 1 2