poster

Tumba de los muertos vivientes, La

 • italský

  Oasis of the Zombies

 • anglický

  Oasis of the Zombies

 • anglický

  The Treasure of the Living Dead

 • anglický

  Bloodsucking Nazi Zombies

 • anglický

  Grave of the Living Dead

  (neoficiální název)

Horor

Španělsko / Itálie / Západní Německo / Francie, 1983, 84 min

Režie:

Jesús Franco

Kamera:

Juan Soler

Hudba:

Daniel White

Střih:

Claude Gros
(další profese)
 • Campbell
  **

  Škoda Franco se tu strašně krotil a tak to vypadá, film mohl být vlastně bez zombíků, ty se stejně objeví skoro až na konci a navíc jen nachvíli a při tom nevypadaly tak strašně. Masky byly fajn. Plakát slibuje solidní béčko ale není tomu tak. Mohlo to dopadnout daleko lépe.(7.12.2011)

 • TERRORDROME
  odpad!

  Zombíckych trtkovín sú celé hromady, ale táto má svoje čestné miesto medzi tými najnajtrtkovatejšími. Videl som to na YouTube a rozpliznutá kvalita obrazu bola na celom filme tým najhororovejším prvkom. Niekoľko červivých posmrtných kreténov stráži nacistický poklad v púšti a trikrát za film vystrčia svoje plesnnivé hnáty aby nimi niekoho ochmantali. V úvode k nim zablúdia dve dementné kačice, potom nejaká expedícia a na záver aj pár mladistvých degenov. Keď sa prehryzieme hromadou vaty, drevených drístov a jednou údesnou sexovacou scénkou v stane, uvidíme okrem neustále ukazovaného kusu plechu v burine s načmáraný hákovým krížom, aj vytúžených zombákov. Ich masky pozostávajú z rybej pasty namazanej na tvár a napriek faktu že sa pohybujú neuveriteľnou rýchlosťou asi 100 metrov za 2 dni, pred nimi niet úniku. Jediná možnosť je zamávať im pred ksichtom fakľou, načo oni reagujú okamžitým vzbĺknutím a zhorením do tla. Finálny "súboj" je ale naozaj nervydrásajúci, čím mám na mysli že je to extrémna debilná nuda. Kto by sa náhodou tešil na nejaké tie gore efekty má smolu, jediné čo uvidí je ako zombíci občas niekoho priľahnú takže pôsobia skôr ako leprácky buzeróni a osahávači. Tento film je skrátka v každom ohľade taký zlý, až je zlý.(11.6.2013)

 • rykardo
  *

  Tim, cim je pro me ZOMBIE LAKE od J.Rollina, tim je pro me OAZA ZOMBII od Franca.....Totalni nuda, naprosto odflakle efekty.., herecke " vykony " taktez v " pohode "... Mozna jako parodie na zombie filmy snad...., ale bohuzel, jako parodii to Franco urcite nemyslel a to je ten hlavni pruser....Proste slapnuti vedle, pane Franco....(3.3.2007)

 • Vishnar
  **

  Přiznám se, že ani přesně nevím, proč dávám dvě hvězdy. Snad kvůli Francovi. Možná. Jinak musím říct, že jde o jeden z nejhorších zombie filmů, které jsem kdy viděl.... a že už jich bylo docela dost. No, ne vždy se povede něco, jako byly Vampyros Lesbos.(14.12.2005)

 • Bloody13
  *

  Tenhle kousek by se dal doporučit snad jen skalním fanouškům "kultovního trashaře" Jesuse Franca. Všechno zde totiž připomíná to nejlevnější dovozové zboží: herci, scénář, hudba, jenom ty masky občas evokují povedené Fulciho zombíky prolezlými červy. Jinak je to strašná nuda, co se bere zbytečně vážně, tudíž není ani (ne)chtěně vtipná. 2/10(30.9.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace