Televízia JOJ prináša svojim divákom magazín Dobré ráno, ktorý bude nabitý informáciami, známymi osobnosťami, ktoré majú čo povedať, zaujímavými témami, serióznym spravodajstvom, lifestylom, trendami, ktoré hýbu svetom, aby sme divákovi poskytli všetko, čo ich zaujíma. (oficiální text distributora)

PATWIST

Taká kopírka Telerána konkurenčnej televízie Markíza, prvý diel bol dosť chabý, nepôsobilo to tak živo ako v teleráne, a zas je na obrazovke Pavel Bruchala, čo dodať.. ()

D1705 odpad!

TV JOJ musela zase odkúkavať od Markízy. Tam išlo Teleráno už 18 rokov. Asi jednoducho nevedeli prekusnúť, že ráno pozerali ľudia televíznu klasiku. Rozhodli sa preto ju napodobniť. Našťastie sa im to však nepodarilo. Po vyše 100 epizódach skončilo. Keď už nejaká stanica má nejaký program, tá druhá by sa rozhodne nemala snažiť napodobniť-na 100% to nikdy nebude ono a ani to nebude také dobré. ()

JohnMiller odpad!

Ako inak. Jojka sa opäť skúsila zviesť na vlne slávy Markýzy, okopírovala ich rannú šou a ako obvykle to po kratučkej chvílke skrachovalo. Dokonca si požičali aj markýzáckeho člena Pavla Bruchalu.. Gratulujem, tlieskam, skvelý výber. ()

MM_Ramone odpad!

TV JOJ je absolútny televízny hnoj. Vysielajú samé odpadové produkty. Nekonečné hlúpe telenovely. Poprípade vyprodukujú vlastný idiotský seriál. Medzi to hodia nejakú tú primitívnu reality show. Samozrejme že, nesmie chýbať niečo o varení. Plus porcia publicisticko spravodajských sračiek. Potom Súdna sieň, Ochrancovia a podobné príšernosti. V hlavnom vysielacom čase hľadajú talenty. Sem tam to spestria béčkovým americkým, či nemeckým seriálom... No a hneď ráno všetkých svojich divákov na túto celodennú hrôzu pripravia reláciou "Dobré ráno". Na TV JOJ je od rána do večera len samý odpad! ()

tommy187 odpad!

Som veľmi šťastný, že televízia JOJ odprezentovala niečo originálne, diametrálne odlišné od Telerána na Markíze, a že si zachovala svoju serióznu tvár a postavenie naj(ne)obľúbenejšej televízie na trhu. ()