poster

Teuraiaenggeul (TV seriál)

 • Jižní Korea

  트라이앵글

 • angličtina

  Triangle

 • angličtina

  Three Foolish Brothers

  (neoficiální název)
 • angličtina

  Hidden

  (neoficiální název)

Drama / Rodinný / Romantický / Krimi / Akční

Jižní Korea, 2014, 26x? min

 • Krysap
  ***

  Hodnotím přesně 50% (proč nejde půlit hvězdičky???). Ničím mě to extra nezaujalo, ale ani neurazilo a mezi podobně laděnými seriály je to opravdu průměr. Jako pozitivum vidím zajímavé prostředí casina. Herecky se mi líbil Siwan jako nejmladší z bratrů. To není spoiler - autoři se od začátku nesnaží zastřít to, jakou souvislost spolu mají tři chlapi z plakátu a ostatně i název sám je dost vypovídající. Tohle je dost škoda, seriál by byl určitě dramatičtější, kdyby byl divák dvakrát (a hlavně podruhé) překvapen.. Pokud jde o další herecký výkony, tak musím kostatovat, že JaeJoong je už trochu míň prkenný, i když na oscara to zatím opravdu není. Ale možná mi jeho herectví přišlo v pohodě i díky tomu, co předváděl představitel padoucha Ko Bok Tae. Tam jsem si dlouho nebyla jistá, jestli to myslí vážně, nebo jestli to je nějaká parodie.. Obávám se, že Triangle mi v hlavě moc dlouho nezůstane. Ale furt je to mnohem lepší, než 99% české seriálové produkce.(2.8.2014)

 • sara93
  ****

  V první polovině seriálu jsem byla nadšená. Seriál ve mě vyvolával napínavé emoce, ale zároveň i něco jako parodii, podle toho jak hráli někteří herci. Bála jsem se, že dílů bude hrozně moc, ale nakonec se to dalo a dokoukala jsem to celkem rychle. Herci byli simpatičtí, i když ze třech bratrů předvedl nejlepší herecké schopnosti ten nejmlaší, kterému jsem moc nefandila, ale ten konec jsem mu taky nepřála takový jaký ho měl. Hodnotím 3,5 hvězdami - 70%.(6.4.2017)

 • - Během úvodních výrobních procesů posléze poměrně úspěšného seriálu se hovořilo o účasti také poměrně stejně úspěšného jihokorejského herce Seung-heon Song, který se divákům již dříve představil hned v několika divácky velmi úspěšných televizních sériích; Dr. Jin (2012) a další. Jeho účast byla ale nakonec bez dalších odůvodnění omluvena a záhy nahrazena jen o něco málo mladším hercem Jae-joong Kim, jenž se objevil v gangsterské roli o něco méně shovívavějšího z avizované trojice bratrů. A protože seriálový příběh měl divákům co nabídnout ještě i po svém skončení, stalo se, že z původně avizovaných dvaceti čtyř dílů vzniklo dílů dvacet šest.
    (Conspi)