Mladý agent FBI (Utah) v utajení inflitruje zlodějský gang, jehož členové si libují v extrémních sportech. Žijí s totálně uvolněným přístupem k životu . . i k zákonům. Ten jediný zákon, který jsou ochotni respektovat, je zemská gravitace. Skupina nezná žádné limity a právě daleko za hranicemi běžných omezení a pod vedením charismatického vůdce Bohdiho provádí nevídané a velmi propracované zločiny. Utah postupně získává informace i důvěru a sympatie Bohdiho a celého gangu. Zároveň ale začíná pochybovat o svých oficiálních povinnostech. Je čím dál více pohlcen opojným a nespoutaným životním stylem, kde je hlavním krédem svoboda a adrenalin. Bez ohledu na to, kolik pravidel se poruší a kolik lidí zemře. (Bontonfilm)

Milda003 odpad!

Příběh o tom jak parta extrémních sportovců zachraňuje planetu. Dokonce ani zapalovač nepouzivaj aby splynuli s přírodou.. ()

KdG

Naprosto zbytečný film, absolutně nesahá originálu ani po kotníky. Nesympatiční herci, snad jen pár efektů bylo pěkně udělaných, ale to nestačí. ()

viky13

Ty naprosto fantastické záběry přírody mě uchvátily natolik až jsem zapoměla, jak rychle vlastně mizí. Příběh dobrej průměr, obsazení super a úplně první scéna dost slušná na to, aby mě navnadila. ()

Shitonit

Bod Zlomu je super dokonalej kulťák. Bavíme li se o starším vydání. FIm kterej kdo z nás si prožil, tak chápe co mě dostalo. Ale co kurvadoprdelepráce má bejt jako tohle? Jasně. Vizuálně zajímavý, vodopád, hory atd nádhera, kamera, střih a zpracování vůbec asi taky dokonalý, ale jaksi to nemá duši. Tu duši, kterej právě tenhle film musí mít. Hlavní hrdinové jsou zamindrákovaný adreliňáci, megahustý zoufalci co chtěj spasit svět tím, že vykurvěj co se dá. Žijou na plný plyn, jakože ta scéna s tou scénistickou jachtopárty na kterou by si nenakradli ani naši hovnodárci v prdlamentu, tak ta scéna je vše říkající. Vlastě nakonec nic neříkající, ono to celý je takový nicneříkající vypovýdadlo o hovně. O megahovně! Ježíši, to mě to nasralo, taky nevím co jsem od toho sračkodíla čekal, že. Jakože už jen to, že to jako mám chápat tak, že každej kdo je trochu hustej, musí bejt nuťně pokérovanej jak kdyby celej život cestoval Valdice- Bory a zpět ?? Jsem taky hustej, asi, ale kérku teda fakt nemám žádnou. Ale jestli pomůže, že vezmu pořádně tlustou fixu, počmářu si břicho a záda nesmyslama a tím se ještě zahustím, tak o tom začnu přemýšlet. Ty vole. Takže zpátky. Zpět ke kořenům, tak nějak hledám, kde jest zakopanej pesoň a kde to je nejvíc posraný. Asi všude. Jestli tohle někdo bude někdy číst, tak bych rád nakonec dodal, aby bylo jasno, že už jen spolpráce fašounů a šikmooček mě děsila. Ještě aby tak začali točit porno. To by bylo super. Třeba Merkel a sedm čínskejch miničůráků. To by šlo. Teda fakt mě to nasralo. Kdyby se to aspoň jmenovalo trochu jinak.. Ale ne. Když vykrást, tak i s názvem. Debilové zkurvený. Snad jen ta hudba chvílemi šla.. Jo a jak ty kokoti načasovali sejmutí náklaďáků se zlatem, to bylo taky dost mimo. Teeen pohled, kdy Bohdi čumí na Jutaha... ještě chvíli na sebe měli čumět, a vyhonil bych si zděšením i voči.. Fujtajbl. Jsem tak nasranej že nebudu ani opravovat překlepy. Tak sorry. ()

elimS

40% - komentář 20ti slovy: Čekal jsem akční nářez s DĚJEM, ale dostal jsem akční nudu s hipisáckyma kecama. Raději zkouknu pár GoPro videií, než znova toto. ()

Scraffy

Tak takú nudu som už dlho nezažil. Absolútne zbytočný film, ktorý nemusel vzniknúť. Jedna hviezda za peknú výpravu. ()

Mamlas

S vypětím všech sil a častým přeskakováním jsem tuhle kravinu protrpěl do konce. Vůbec mě to nezaujalo, pomalé, ukecané, pak chvilku zmatené a překotné, pak zase ukecané. Fakt hňupoidní blabost. ()

vieriX

Jediné co tady bylo skvělé byly extrémní sporty, které tu měli vynikající záběry a byly šmrcovní. Zbytek filmu byl neuvěřitelně hloupoučký a jen představa, že hlavní hrdina se vyrovná hned ostatním extrémním borcům je úsměvná. ()

XXXXXXXX

Bod zlomu, je po everestu, dalším ukázkovým příkladem americké pitchoviny. Jak jinak si chcete vysvětlit, že se skupinka testosteronových homo samců, v těsném závěsu jediné estragonové samice, snaží vymyslet co nejoriginálnější způsob, jak kolektivně zkapat, řídíce se dle 8 kroké mantry jakéhosi dávno mrtvého mrtvého japonce (mimochodem ten sám to údajně nadobro zabalil u čísla 4). A tak sledujeme zdánlivě adrenalinové kokotiny ve stylu, sjedu horu na prknu a ten komu se první dole o šutrák rozlouskne hlavička je louskáček, rozhodnu se bez jištění vyšplhat na jakési Niagarské vodopády, abych zjistil, jestli mám na to, aby mě kolegové mohli oslovovat plaváček, a nebo se pokusím sjet mostrózně obrovskou vlnu, abych si dokázal, že můžu být splýváček. Tato nebetyčná cipovina, je pak ještě dále (ne)vhodně prokládána podobně emotivními gesty jako je zuřivé střílení do vzduchu (tuhle chujovinu, jsem naposled viděl snad v Hot Fuzz), nebo vzájemným poplácáváním po ramenou až se z toho, průměrného heterogennímu divákovi zvedá kufr. A nemůžu se ubránit dojmu, že stejně jako v Srdci moře, i tady herci většinu kaskadérských blbovin, prostě museli odehrát před zeleným plátnem, a ony moře, hory a vodopády, nejsou nic jiného, než jen další produkt CGI. A když takto vypadá remake v roce 2015, celkem se děsím, jak asi musela vypadat originální filmová předloha z roku 1991. No jak se teďk koukám na dobový plagátek, onen homo vzhled hlavního blondáka, tehdy asi ,rovněž bez problémů, zastoupil mladý Keena. ()

Guran

Původní Bod zlomu od Catrin Bigelow byl dokonalý. Doufal jsem, že podobně dopadne i tento remake a opravdu se tak stalo! Tento film je i v jistých ohledech lepší, než jeho předchůdce. Jedná se zejména o efekty a hlavně krásné záběry krajiny. Vidět tento film ve 3D, tak se cítím, jako Utah. Film je akční, efekty dechberoucí a herci jsou sympaťáci. Největší + dávám za Teresu Palmer, která svým dokonalým tělem a obličejem film jenom vylepšovala. Snímek je perfektní. Ten, kdo viděl první Bod zlomu, tak tento bod se mu rozhodně bude líbit také. ()

Lucius55

Protože jsem viděl původní verzi filmu (s K.Reevsem a P.Swayzem), nemůžu dát víc než dvě hvězdy. Celé to na mě působilo spíš jako průměrný videoklip a nedokázalo mě to zaujmout. Hlavní "záporák" ještě v pohodě, ale představitel Johnnyho Utaha mi dost vadil. "Sportovní" scény občas zajímavé, často však zbytečně předigitalizované (hlavně scény, ve kterých je voda). Příběh nevyužitý, občas jakoby podivně zkrácený o některé nosné momenty. Škoda tento námět takto promrhat... ()

Brano

Nevidel som doposiaľ pôvodný film, takže hodnotím nezaujato. Niektoré scény z extrémnych športov boli skutočne výborné natočené, ale celkovo mi to po dejovej stránke prišlo slabšie a ku koncu akosi nedotiahnuté. Herecké výkony celkom dobré. Za najväčšie pozitívum označím rozhodne spomínané akčné scény a krásne prostredie. ()

WolfIssen

Adrenalinová jízda a příjemné překvapení. Některé speciální efekty a záběry mohly být malinko propracovanější. Všiml jsem si dvou - první když padala bedna s penězi, které létaly do vzduchu, vypadalo to moc počítačově. Druhý uměle vypadající záběr byla lavina ke konci filmu. Nicméně jsou to jen mouchy. Dohromady to i se skvělou hudbou perfektně šlape. Nemůžu porovnat s originálem z roku 1991, musím se podívat. ()

cress

Spraviť film v ktorom by som po polovici screentimu najradšej zlomil väz hlavnej postave je tiež druh umenia, predpokladám. Bodliak hnusný. ()

Gamekeeper77

Vizual podtržený dost nadprůměrnou hudbou je celkem zdařilý (tedy až na létání mezi skalami v oblaněných oblecích), ale je to bohužel to jediné, co zaujme. Jinak příběh hrůza kopírující original se spoustou ukradených scén a částí dialogů, které ovšem tady vyhlížejí a vyznívají dost křečovitě a trapně, zvláště pak v podání "herecké elity" pod vedením pana Braceyho :-(. 35%. ()

Sharleen

Johnny Utah je navždy Keanu Reeves a Bodhi navždy Patrick Swayze...potetované nahrážky venujúce sa x extrémnym športom naraz neberiem. Druhá hviezda za skutočne krásne zábery prírody. ()