Keď som videl, že sa chystá Remake filmu, kde hra Patrick Swayze a Keanu Reeves, chytal som sa za hlavu. Nakoniec som si to predsa len pozrel a nie je to najhoršie. Tento nový Bod zlomu dosť zachraňuje to, že sa moc nedrží originálu a ide si svojou cestou. Príbeh nebol najhorší a aj keď ma herci nezaujali, zaujali ma akcie, prostredie a hlavne kamera, ktorú si pán režisér obsluhoval sám. Fajn akčná jednohúbka, ale Point Break s deväťdesiateho prvého ma bavil viac, už len kvôli castigu. 70% - 3*(9.5.2016)

Páčil sa mi starý Bod zlomu, tak ma celkom zaujímalo, čo ma čaká teraz. Začiatok bol veľmi dobrý, 3D okuliare sa zišli, myšlienka, že každý si svojim rozhodnutím vyberá vlastnú cestu, sa mi páčila tiež. A potom nasledovali debaty o nesmrteľnosti chrústa, zarytá ochrankyňa prírody sa váľala po kožušinách zo zabitých zvierat. Ešteže nie tak strašne dlho, lebo by mi bolo ľúto tých 6,50 euro, čo som dala za lístok do kina. Chvalabohu, tie 3D okuliare sa ešte zišli, a nebolo treba ani slzy sentimentu utierať spod nich.(2.1.2016)

Tento film je presne z toho súdka,kedy trailer sľubuje perfektnú akciu a tajuplný príbeh v pozadí.Ibaže tajuplný príbeh sa nekonal.Akcia(videné v kine 3D)je miestami fakt úžasná,ale príbeh je taká nemastná,neslaná zlátanina.Ale kvôli úžasným,adrenalínovým záberom som šiel do kina,takže spokojnosť,ale keby to malo dobrý príbeh,bola by to pecka 2016.Škoda.(5.1.2016)

• navel

Parazit na filmové legendě s pár hezkými záběry extrémních sportů.(7.1.2016)

Jediné čo môžem pochváliť sú akčné scény a ozaj skvostná príroda, čo je však na dobrý film málo. Kto nevidel originál a dokáže v kine vypnúť mozog a nepotrebuje dej tak si možno film užije. Pre mňa úplne zbytočná návšteva kina. Videné v 3D - to celkom ušlo.(8.1.2016)

• Snakefinger

Původnímu, dneska už kultovní akčnímu fláku tenhle nepovedený remake fakt nesahá ani po paty. Scénář je fakt totálně ubohý a nepřináší vůbec nic nového. Jediné co snad stojí za zmínku jsou bechderoucí akční scény a krásné přírodní scenérie. Mně to připadalo jako bezmála dvouhodinový zbytečný videoklip.(16.1.2016)

Herce pod jménem Luke Bracey jsem viděl poprvé a když to bude naposledy, nic se nestane (dost mdlý a unylý typ). To ale nemění nic na tom, že herci jako jednotlivci jsou nic proti úžasné přírodě a pokusům o zdolání nemožného. A to včetně myšlenky vrátit zemi trochu z toho, co jí denně krademe. Akční podívaná od začátku až do konce, z některých scén se doslova tají dech...(30.1.2016)

za vizual, kameru 4* stacilo urobit mudrejsie dialogy, uveritelnejsie zahrat..a bolo by to aj celkovo good.(18.3.2016)

• david666

Pěkné záběry, nic víc. Příběh o ničem a herci jakbysmet(19.3.2016)

• argo.smile

Kamera uplne super a pribeh medzi 2mi svetmi je iba ako mala banalita v adrenalinovej vychrici.(20.3.2016)

• Corwin01

Bohužel, scénář totálně zmatený a kdybych neznal původní film, tak si říkám, jak se povedlo na tuhle slátaninu sehnat tolik peněz na výpravu. Záběry přírody úchvatné, sportovní výkony taky (tak si kluci, co něco umí aspoň něco přividělali), ale zbytek jedna velká hrůza. A po shlédnutí originálu jsem měl obrovskou chuť se na všechno vykašlat a odjet někam proserfovat zbytek života a možná si sjet nějakého "Mavericka". Tak mládeži, pokud se vám tenhle film líbil a máte podobné choutky jako já před 25 lety, tak vězte, že skočit s andělského vodopádu (979m) se dá vážně jenom jednou :)(20.3.2016)

• Pavelkedar

Myslím si, že udělat Kathryn Bigelow remejk, je docela odvaha a v tomhle případě drzost a zároveň sebevražda. Těším sa na jeho případný "Hurt Locker" a nebo "Modrej stýýýl". Ať zůstane raději za kamerou, to mu jde......(21.3.2016)

Herci přesně zapadli do naturelu filmu tak, aby to nebyla prázdná kopie původní verze. Po první půlhodině filmu jsem ocenil jaký má film výborný spád. Jiné filmy mají už někdy akční potenciál vyčerpán. Pro mě skvělý film a řemeslně mnohem lépe udělaný než ten s Patrikovou kačení chůzí.(22.3.2016)

• v0jt1s3k

Film totálně o ničem. Zatímco původní PB byl od uvolněného serfařského počátku až po gradující finále šlapající film i vztahy mezi postavami, zde to je jen patlanina spojující pár extrémních scén. Které jsou bohužel samoúčelné, ze 70 procent cg a tudíž nezajímavé. Natočené to je hezky a i lokace, ale jinak nemá smysl vidět.(26.3.2016)

+ za krásnou přírodu, pěkný vlny a průlet v létajícím obleku připomínající Far Cry 4. - za neskrývanou reklamu VW, sportovní značky Jones a trapárnu s paletou bankovek blížící se váze dvou Moskvičů padající z letadla rychlostí ptačího pírka. Film o hovně.(31.3.2016)

1000 lidí,1000 chutí....,já vám kašlu na to, že si lidi řeknou, nemožný,nereálný, to je blbost, to nejde. Proč? Kdo by tohle dělal? Mě prostě 115 minut beželo hlavou jen jak to skončí. Prostě mě ten děj a nápad vtáhl a líbilo se mi to do poslední minuty. Nepůjdu teď ven a nebudu skákat ze skály nebo letadla. Jen prostě..., málo který film mě tak vtáhne a řeknu si, jo chtěl bych tam být teď s nima. Tohle prostě jo a je to super. Aspoň na chvilku jsem si myslel že je možný fakt všechno když má člověk odhodlání a něčemu věří, ať už je jeho přesvědčení jakýkoliv. Herci mi sedli do rolí taky skvěle, nikoho bych neměnil. Škoda že se na to už nedá podle mě nijak slušně navázat a tak se žádný dvojky nedočkáme, ono by to nestálo za nic podle mého. Leda kdyby Zeman vytvořil 12tku.(1.4.2016)

• Bezejmený

Záběry akčních sportů jsou hodně povedené, zbytek předvídatelná nuda.(12.4.2016)

• honza1205

Vratime zemi zlato,zlikvidujem proto ridice nakladaku.Zijeme v souladu a proto mrdame v pravejch kozesinach.Ten policajt si snad jisteni vzit mohl ne?A vubec,proc jen s vrtulnikem nepockali nahore?Mohli na nej hodit sit nebo ho jen zastrelit.Posledni scena s vlnou uz byla uplne mimo.Dal bych dve,kdyby ta holka ukazala kozy.Kdyby byl Keenu mrtvej tak se vobraci v hrobe,takhle nema klidnej spanek jenom Patrick.(12.4.2016)

Akční scény byly vážně skvělé. Luke Bracey jako Johnny byl fajn. Édgar a jeho tým také nebyl špatný. Ale přesto víc jak 3 hvězdy dát nemohu. Hlavní "kráska" Palmer byla pěkně ošklivá a nesympatická, Pappas byl také příšerný. Někdy se na tento film zas rád podívám, ale nepustím si ho s takovým nadšením, jako si pouštím původní Bod zlomu.(21.4.2016)

Miluju první natočení s Patrcikem Swayze a tak bylo trochu i mou povinnosti shlédnou i toto druhé natočení ač sem k tomu byla dost skeptická, přece jen vyrovnat výkon Swayzeho a Reevese je dost těžké. Ze začátku mě film moc nebavil, ale když se setkal Utah s Boddiem, začala jsem se dostávat do děje...Jakési srovnání s prvním natočením sem v hlavě furt mela, ale oceňuji ten adrenalin co s filmu "cáká". Třeba u scény kdy plachtí mezi horou, to mě úplně dostalo a v hlavě mě napadla myšlenka že to musí být skvělé..scény s motorkama taky skvělé, jelikož sem fanda motorek, tak tímto je autoři velice potěšili... Co říct na závěr? První natočení je první natoceni, ale rozhodně stojí za to vidět obě!! verze a koukat na to spíš s nadhledem než to porovnávat. Přemýšlela jsem nad 4* ,nakonec dávám 3* ale doporučuji shlédnout :-)(29.4.2016)

Originál zůstane originálem, modernější podání akčních scén,pěkná příroda,jinak...............(7.5.2016)