• dom156

Spíše podprůměrný film, který zachraňuje pouze formát 3D, kde vyniknou velmi dobře natočené záběry a scény. Jinak by to byla zcela jistě ztráta času. Bez 3D film nedoporučuji.(14.11.2016)

Myslim, ze tato snimka je ucebnicovy priklad toho ako sa uz vopred prehrava boj s originalom. Latka je nastavena prilis vysoko a pre tento film plati, ze jednoduchsie bolo elegantne podliezt ako sa pokusit preskocit. Dej mi trochu pripominal "sekanu" - rozumej low cost pre masovy vyrobok. posekane, pomlete, jedno s druhym a vysledok - zjest sa to da, ale nechuti to a ani nevyzera tak, ze by na to niekto mal chut. Hviezdy som dal staff-u v pozadi : kaskaderi a akcna kamera urobila osobne na mna dobry dojem. Trochu mam z toho pocit, ze myslienka bola o tom, ze si chlapci natocia par velmi peknych zaberov akcnou kamerou ...a kedze sa im to podarilo, prilepili k tomu pokus o film. Takze kto ma rad adrenalin, sport...par zaberov si urcite vychutna (2,5)(7.7.2016)

skvele scenerie, dych vyražajuce zabery no slaba charakteristika postav a nejasny dej, no napriek tomu stoji za pozretie pretože tento film ma niečo do seba(11.7.2016)

• RaBer

Film, který možná ani neměl vzniknout, nebo alespoň ne pod názvem Bod zlomu. Původní film s P. Swayzem a K. Reevesem z roku 1991 byla bomba, tenhle remake nestojí za moc. Dvě hvězdy za krásnou přírodu.(17.7.2016)

• trango

Skvelé športové výkony. Nič viac. Ak bola podmienka kastingu nulová charizma, podaril sa.(8.8.2016)

Adrenalin, akce, krásná příroda... Nikdy jsem neviděla "originál" film s Patrickem a Keanu, takže nemůžu porovnat, ale za mě dobrý.(9.8.2016)

Na tento film jsem tak dlouho čekala! A stálo to za to. Mám pocit, že jak si našetřím, rozhodně půjdu zkusit nějakou tu akčňárnu z filmu (třeba sky-diving). Nevím, co se na tomto filmu lidem nelíbí, ale u mě má rozhodně palec nahoru. S napětím jsem sledovala a modlila se, aby to všichni přežili. Přišel čas i na smutnější scénky, ale nikdo není dokonalý.. (A Ozakiho osmičku chci taky splnit!)(15.8.2016)

• Shitonit

Bod Zlomu je super dokonalej kulťák. Bavíme li se o starším vydání. FIm kterej kdo z nás si prožil, tak chápe co mě dostalo. Ale co kurvadoprdelepráce má bejt jako tohle? Jasně. Vizuálně zajímavý, vodopád, hory atd nádhera, kamera, střih a zpracování vůbec asi taky dokonalý, ale jaksi to nemá duši. Tu duši, kterej právě tenhle film musí mít. Hlavní hrdinové jsou zamindrákovaný adreliňáci, megahustý zoufalci co chtěj spasit svět tím, že vykurvěj co se dá. Žijou na plný plyn, jakože ta scéna s tou scénistickou jachtopárty na kterou by si nenakradli ani naši hovnodárci v prdlamentu, tak ta scéna je vše říkající. Vlastě nakonec nic neříkající, ono to celý je takový nicneříkající vypovýdadlo o hovně. O megahovně! Ježíši, to mě to nasralo, taky nevím co jsem od toho sračkodíla čekal, že. Jakože už jen to, že to jako mám chápat tak, že každej kdo je trochu hustej, musí bejt nuťně pokérovanej jak kdyby celej život cestoval Valdice- Bory a zpět ?? Jsem taky hustej, asi, ale kérku teda fakt nemám žádnou. Ale jestli pomůže, že vezmu pořádně tlustou fixu, počmářu si břicho a záda nesmyslama a tím se ještě zahustím, tak o tom začnu přemýšlet. Ty vole. Takže zpátky. Zpět ke kořenům, tak nějak hledám, kde jest zakopanej pesoň a kde to je nejvíc posraný. Asi všude. Jestli tohle někdo bude někdy číst, tak bych rád nakonec dodal, aby bylo jasno, že už jen spolpráce fašounů a šikmooček mě děsila. Ještě aby tak začali točit porno. To by bylo super. Třeba Merkel a sedm čínskejch miničůráků. To by šlo. Teda fakt mě to nasralo. Kdyby se to aspoň jmenovalo trochu jinak.. Ale ne. Když vykrást, tak i s názvem. Debilové zkurvený. Snad jen ta hudba chvílemi šla.. Jo a jak ty kokoti načasovali sejmutí náklaďáků se zlatem, to bylo taky dost mimo. Teeen pohled, kdy Bohdi čumí na Jutaha... ještě chvíli na sebe měli čumět, a vyhonil bych si zděšením i voči.. Fujtajbl. Jsem tak nasranej že nebudu ani opravovat překlepy. Tak sorry.(24.8.2016)

Nemôžete dávať tomuto filmu nejaké extra nízke hodnotenia, lebo jediné na čo sa zameriava sú adrenalínové kúsky a to mne napríklad vyhovuje. Nulový príbeh, nudné strieľačky a dialógy, zato ale lietanie, skákanie, lezenie a jazdenie v krásnych záberoch na prírodu. Čo viac si priať?(4.12.2016)

• krasava

"Bohužel" jsem viděla původní film.... Ten byl postavený na adrenalinu a nevázané touze po svobodě, na vnitřním boji hlavního hrdiny dostát své povinnosti nebo nechat se tou nevázaností strhnout. V téhle nové verzi mohly zaujmout přírodní scenérie a mužné kouzlo Edgara Ramireze. Ostatní nefungovalo.(26.12.2016)

• Alkakajda

Děsná chujovina...(6.1.2017)

• dasl

len dve slová > Riadna hlúposť(27.3.2017)

Velmi pekny ale predrazeny National Geographics(26.4.2017)

• kolemjdouc

počítačem upravené scény tomu tedy daly korunu.Když už, tak tedy v nějakém fantasy kýči ale tady to vyznělo velmi, velmi lacině(4.8.2017)

Solidne nabita jednohubka se skvelym vizualem (zavod na vodopad)! S puvodnim Point Breakem bych to ale vubec nespojovala, tohle dobrodruzstvi pro nactilete nema s plazovym gangem nic spolecneho.(18.8.2017)

"Neni to jako jednicka", "na original to nema", "Keanu byl lepsi"....no jo no jo. Tady se tvůrcům označení filmu za remake vymstilo, protože původní film i obsazení byly zkrátka bomba. Ale ruku na srdce, kdyby se to jmenovalo třeba Ozakiho osmička, půlka recenzentů by hodnocení zaručeně zvedla. Proč? Je tam akce, je tam krásná příroda, dobrá hudba (soundtrack Still Breathing je pecka!) a obsazení taky není nejhorší. Luke mi v jiných filmech sedl mnohem víc. Na to, že v rozhovorech uvedl, že točit PB pro něj je splněný sen, tak nějak jsem mu to nevěřila. Navíc ta nepřirozeně vypadající tetování...achjo. Na druhou stranu Edgarovo charisma může zpochybnit jen slepec. Neviděla jsem jediný film, kde by nebyl famózní. Děj nebyl nějak závratný, ale to nebyl ani u jedničky. Navíc - nešla jsem do kina na film podle Hemingwayovy předlohy. Příroda ve filmu mi místy bráa dech, byla trochu přibarvená, ale majestátní. Když to vezmu kolem a kolem, s klidem dávám 4* :)(18.9.2017)

Opravdu dobrý remake stejnojmenného filmu z roku 1991.(12.11.2017)

Dost akční film po stránce šílených skoků, sjezdů, průletů atd... Agent FBI musí zjistit, co stojí za šílenými akcemi zahalených zločinců. Přidat se k nim ale možná není správná cesta. Poznámka: Viděno ve 3D Poznámka: Film je hodně psychologický! Hvězdiček 3***(29.6.2019)

• Fenk

Je to jak 25 let starý hulení, ubalený do celofánu Xanderem Cagem. Zbytečná Insta Stories.(22.7.2019)

O filmu se tu moc mluvit neda a uz vubec ne porovnavat s originalem. Kdyz to vezmu kolem a kolem tak 1* za horolezeni, 2*za surfing a 3*za snowboard aneb 3moje oblibeny sporty,bohuzel(22.8.2019)

1 5 9 12 13 14 15 16 následující >>