Reklama

Reklama

Mladý agent FBI (Utah) v utajení inflitruje zlodějský gang, jehož členové si libují v extrémních sportech. Žijí s totálně uvolněným přístupem k životu . . i k zákonům. Ten jediný zákon, který jsou ochotni respektovat, je zemská gravitace. Skupina nezná žádné limity a právě daleko za hranicemi běžných omezení a pod vedením charismatického vůdce Bohdiho provádí nevídané a velmi propracované zločiny. Utah postupně získává informace i důvěru a sympatie Bohdiho a celého gangu. Zároveň ale začíná pochybovat o svých oficiálních povinnostech. Je čím dál více pohlcen opojným a nespoutaným životním stylem, kde je hlavním krédem svoboda a adrenalin. Bez ohledu na to, kolik pravidel se poruší a kolik lidí zemře. (Bontonfilm)

(více)

Videa (10)

Trailer 5

Recenze (344)

tahit 

všechny recenze uživatele

Je pravda, že v duchu coubertinovské myšlenky to sice nebylo, ale hlavu to pročistí jako porcelánový talíř. Žádné nagelované hlavy. Holt, kdo neskáče a nesurfuje, není cool. Film si nečiní nároky na žádnou intelektuální hloubku. Ovšem, mimořádné fotogenické krásy přírody a efektní kaskadérské kousky jsou lahůdkou. ()

JohnCZ 

všechny recenze uživatele

Solidní remake, který si až na pár scén a celkový námět jde svou cestou. Film diváka provede několika extrémními sporty, kde slovo "extrémní" opravdu hraje hlavní roli. Do reality mají bezesporu daleko, ale překvapivě dost realistické CGI je dělá ve filmu velmi věrohodnými. Herci jsou spíše b-kategorie, ale hlavní hrdina je vcelku sympaťák a ačkoli herecky na Keanu Reevese neměl, působil ve filmu příjemně. Za to Brodhi nepůsobil ani zdaleka tak přesvědčivě, jako jeho Schwayzeym zahraná předloha v původním filmu. Tak či onak, pohodová akční jednohubka. ()

Reklama

Sofia 

všechny recenze uživatele

Základní premise filmu - všichni tam byli hrozne cool, měli skvělý tetování, originální přezdívky typu Utah a Chowder, spoustu úžasných filosofických nápadů a neměli nic jiného na práci, než si hrát na Spidermany a Batmany. Neskutečně plytký scénář, který nezachránily ani dechberoucí akčně sportovní sekvence. ()

silentname 

všechny recenze uživatele

Ja som sa počas filmu začal nudiť do levelu, až mi to bolo nepríjemné. Film mal maximálne nudné a nezaujímavé postavy, podľa mňa nie veľmi zaujímavý príbeh a jediné, čo na ňom fungovalo boli trikové zábery a kaskadérske kúsky. Na tie bola radosť sa dívať a boli zaujímavé. Inak mám pocit, že tu máme zase bratstvo, ktoré koná niečo pre to, aby sme mali lepší svet. A to sme už videli miliónkrát a spracované lepšie. Ideálny príklad je napríklad The East, lebo tam sme mali zaujímavé postavy a akcia plynula dobre. Tu je to presne opačne. Postavy ma absolútne nezaujímajú a ani samotný Johnny Utah. Počúvať ich dialógy ma nebavilo, ich premýšľanie o živote ma nebavilo, celkovo mi boli ich osudy úplne ukradnuté. A to je dosť problém. Vizuálne super, príbehovo bieda. Hodnotenie: C- ()

Wacoslav1 

všechny recenze uživatele

Tak na závěr filmového roku 2015 jsem si připravil zajímavý zážitek a s volným lupenem v kapse vyrazil do kina na tenhle skvost. Resumé? Nepřekonatelný nářez to určitě není, ale zároveň mě to nijak nepohoršilo. Je to asi takový jaký se to dalo čekat podle trailerů. Spousta extrémních výkonů na hranici, nebo spíš za hranicí lidských možností. Spousta cool kousků, bezstarostný životní styl a pěkný kočičky vrtící pozadím na nejrůznějších párty. Plus občas nějaká ta akce. Na příběh zapomeňte žádnej tu není a ani o něj nejde. Na původní film zapomeňte rovněž, protože si to z něj bere jenom postavy, plus asi dvě až tři známý scény z originálu. Jinak je to něco úplně jinýho. Samozřejmě, že tenhle film je velkej zabiják mozkových buněk, ale s tím jsem taky počítal předem. Jenom si možná mohli odpustit ty filozofický kecy typu : vracíme zemi, co nám dala apod. To je jenom zbytečná póza. Každopádně milovníci adrenalinových sportů budou nadšeni. Ostatní diváci se nenáročně pobaví a občas se jim i zatají dech. Příjemná pohodová jednohubka, která na zakončení roku přišla celkem vhod.60% ()

Galerie (123)

Zajímavosti (5)

  • Natáčanie prebiehalo v ôsmich krajinách: Venezuele, Nemecku, Rakúsku, Švajčiarsku, Taliansku, Francúzskej Polynézii, Mexiku a USA. (m.a.t.o.)

Reklama

Reklama