Externí recenze k filmu (3)

  • ČervenýKoberec.cz (Vladimíra Staňková) ***

    "Co se extrémních sportů týče, je to samozřejmě pěkná podívaná. Jenže pokud jsme aspoň trochu obeznámeni s videi na YouTube, už jsme dávno pochopili, že všechno je možné. Nadšení a údiv zažijí v kině spíš senioři, kteří si ještě nezačali tykat s internetem. U všech zločinů přijdeme už k hotovému,…" (více)

  • FandimeFilmu.cz (Petr Slavík) **

    "neobstojí ani jako remake, ani jako akční výplach ani jako buddy movie o nesourodé dvojici „přátel“. Postavy jsou nezajímavé, děj suchopárný. Evidentně navíc slouží jen jako spojnice jednotlivých adrenalinových kousků, které si nezasloužily, aby se kvůli nim točil celovečerní film." (více)

  • MovieZone.cz (Matěj Svoboda) *

    "Akční scény nejsou špatné, ale na to, že Core je původní profesí kameraman a o kameru se postaral i tady, jsou občas překvapivě zmatené, hlavně když dojde na bitky nebo větší detaily. Navíc i když se tu děje opravdu hodně potenciálně strhujících věcí, při nějaké třetí akci si nejspíš začnete říkat,…" (více)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace