Vraždy královen krásy je zbrusu nová kriminální série založená na skutečných případech. Odkrývá některé z nejodpornějších a nejvíce šokujících zločinů Ameriky, kdy obětmi byly vždy královny krásy. Těmto krásným děvčatům měla celá jejich města co závidět; byly středem pozornosti, dostávalo se jim hojného obdivu, životy královen měly zlatavý třpyt. Za září světel se však skrývá velmi tajný svět, ve kterém číhá nebezpečí a podivní neznámí lidé a tyto krásné mladé ženy netuší, že jejich životům moc času nezbývá až do chvíle, kdy už je příliš pozdě. (TV ID Xtra)

Ukázka z filmu

contreras odpad!

Slabota, tohle moje děti sledují místo Sezamový ulice.. Mnohdy nešlo o nic hrůzného..obyčejné vraždy. Že oběť byla krásná ve mě nebudí žádný soucit, ani mě to víc nešokuje. Bohužel s dokumentem to má málo společného, protože jsou zde zcela očividně vypouštěna fakta a dramatizace je tak decentní, že i můj pes se po pěti minutách sledování pozvracel. Pes svoje zvratky zase snědl, ale takhle jednoduše James Adolphus a spol. svoje znečištění (zprznění?) nenapraví. ()