Vraždy královen krásy je zbrusu nová kriminální série založená na skutečných případech. Odkrývá některé z nejodpornějších a nejvíce šokujících zločinů Ameriky, kdy obětmi byly vždy královny krásy. Těmto krásným děvčatům měla celá jejich města co závidět; byly středem pozornosti, dostávalo se jim hojného obdivu, životy královen měly zlatavý třpyt. Za září světel se však skrývá velmi tajný svět, ve kterém číhá nebezpečí a podivní neznámí lidé a tyto krásné mladé ženy netuší, že jejich životům moc času nezbývá až do chvíle, kdy už je příliš pozdě. (TV ID Xtra)

contreras odpad!

Slabota, tohle moje děti sledují místo Sezamový ulice.. Mnohdy nešlo o nic hrůzného..obyčejné vraždy. Že oběť byla krásná ve mě nebudí žádný soucit, ani mě to víc nešokuje. Bohužel s dokumentem to má málo společného, protože jsou zde zcela očividně vypouštěna fakta a dramatizace je tak decentní, že i můj pes se po pěti minutách sledování pozvracel. Pes svoje zvratky zase snědl, ale takhle jednoduše James Adolphus a spol. svoje znečištění (zprznění?) nenapraví. ()