poster

Miles Ahead

 • Slovensko

  Miles Ahead

  (festivalový název)
 • Velká Británie

  Miles Ahead

Drama / Životopisný / Hudební

USA, 2015, 100 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Torpid
  *****

  Zajímavá a zábavná, nepřímo vedená pocta jedné genialitě.Sedlo mi to a taky jsem pradávný fanoušek.(26.9.2016)

 • zpek
  *****

  Strih má miestami vkusne dynamický spád podobne ako jazz, je to cool, je to štýlové, film celkovo šľape jak jazz, ale nevolajte ho tak. Don Cheadle sa tu v réžii aj herecky celkom nečakane odviazal a mne ako divákovi tohto snímku a fanúšikovi Davisa neostalo nič iné len sa úprimne zabaviť. Ozaj, príjemné prekvapenie.(2.12.2016)

 • polonius
  **

  Velká očekávání....velké zklamání. !Uroveň filmu drží hudba Roberta Glaspera.(15.8.2016)

 • A-chmed
  *****

  Tento film se řídí úvodní frází: “If you’re going to tell a story, come with some attitude.” a tím zrazuje v tom, že nejde o životopis, ale je dedikací Milesu Davisovi, tedy jde o fiktivní gangsterský příběh, který se točí okolo odcizené nahrávky. Místo skutečným lidem a událostem dává Cheadle prostor Milesova složitému charakteru, který zde není vybarven jako intelektuál, jak by si člověk tohoto jazzmana představoval, ale jako cool badass. Kritikům tohoto přístupu je sděleno "so what", který někdo (většinou Miles) pronese zhruba každých 15 minut.(24.7.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace