I teraz barakundy państwowe na pitbulla pizdy s zębami wypinają. Patryk je sice bulvární hovado a ve svých filmech až absurdně koncentruje veškerý pšontkovký fekál na jednu hromadu, až má pak jeden strach i skáknout si do Czieszyna pro zajebistą kurtke dżinsową nebo pár kil smacznych kiełbasek, citlivě dochucených bio posypovou solí, ale pořád to má koule a je to takovým zvráceným způsobem zábavné. Jeho milovaný správňácký panklicajt tentokrát hraje druhé housle a do popředí se dostává výkvět jeblých, vypatlaných, zamindrákovaných, charakterově dokurvených či jinak poškozených polských štěrbin, dokumentujících pšontkovské eLTéÓčka a další kauzy, příkladnou policejní lhostejnost a korupci či, jako v předchozím filmu, roztomiloučké panoptikum té nejhnusnější a nejvymatlanější lidské spodiny. Lindu satanžel minule zapierdolili, a tak ji v roli hlavního zmrda nahrazuje podivný sociopatický inzulínový narkáč, jehož některé pičínání lze označit přinejmenším za bizarní, ne–li rovnou kokotské. Jako posledně se ani tentokrát Patrik moc nesere s jakoukoliv kontinuitou děje, logikou nebo vysvětlováním, tudíž některé pohnutky postav a finesy příběhu možná odhalí leda divák, který čichá stejné ředidlo jako režisér. Ale i tak temu znów cztery napierdole.(13.4.2017)

• *CARNIFEX*

Patryk Vega je neskutočný snílek, no a pár ľudí mu tento pohľad mimo realitu viditeľne žerie. Oproti "prvému" Pitbullu neskutočný extrém, a tak samotný snímok možno vnímať jedine ako zábavu. Je mi ľúto, no i napriek tomu, že ma film bavil, na mňa to bolo skrátka moc ...(29.4.2017)

Patryk natáčí o 106. Tohle je sice maličko slabší než předchozí díl, ale jen kvůli tomu, že Strach a jeho "intelgence" nedostaly takový prostor jako minule. Každopádně opět naprostá skvělost. Kdyby to šlo, dám 4 a půl hvězd.(24.4.2017)

• jojinecko

Patryk Vega uveril, že vie! A preto sa poriadne nadopoval pri písaní scenára, na pľaci v rámci réžie sa ešte vytuningoval nejaým kolumbijskym matrosom a vznikol z toho tento chaotický totálne absurdný klipový nudný (!) gýč, ktorý trvá snáď večnosť. Prvý diel túto zlátaninu jasne valcuje. Takto to dopadne keď chce byť niekto nasilu KURWA cool...(7.9.2017)

Díky tomu, že film z rukávu vysypal mnohem více humoru a "cool-macho-Stramowski" je upozaděný aby vzniklé místo mohly zaplnit ženské jejichž charakterový profil má více vrstev, je to zábavnější a stravitelnější než Nové pořádky.. Ale pořád ze mě víc než 3 nevytřískáte.. Na to je to moc póza.(6.1.2019)

Druhý Pitbull ubral na přímočarosti, přibylo víc důležitých postav, což především ze začátku dělá trochu zmatek a po charismatickém Lindově záporákovi převzal štafetu inzulinový smažák, který mi jako hlava podvodníků s LTO příliš neseděl. No ale i tak se pořád jedná o parádní jízdu plnou šílených, pološílených i zoufalých buchet, Arménů, motorkářů, právníků a zkorumpovaných fízlů, která ukazuje, že se ta polská zahrádka od té naší zase tak moc neliší. Jen se do toho Poláci nebojí šlápnout. Samostatnou kapitolou je Strach, který mě opět dostal a při jeho akci se sklenicí jsem si poprskal klávesnici. Tak šup šup Vego, koukej točit další díl a kurwa už konečně tu Ostaszewskou ukaž pořádně aspoň do půl těla. 80%(2.5.2017)

Tentokrát mě Patryk Vega mnohokrát rozesmál, když do svého tradičně násilím oplývajícího filmu zapracoval čistě komickou postavu doživotního odsouzence Marcina, na jeho výpravu pro vodu už nedokážu zapomenout. Jasně, film byl o něco málo slabší než jiné Vegovy snímky, ale u mě na čtyři hvězdičky s přehledem dosáhl a ani se nezapotil. Pořád jsem nepochopil, proč se podobné filmy nemohou točit i u nás. No, ale zas na druhou stranu, Poláci nemají sérii Kameňáků, že jo?(1.1.2019)

Oproti Novým pořádkům přibylo fórů a ubylo extrémního násilí (i když ho také nebylo málo). Smutné na tom člověku přijde to, že kousek za hranicemi se točí takové nabušené filmy, zatímco u nás máme dementní pohádky a tisíckrát ohrané, trapné tragikomedie. 85%(26.12.2018)

No, občas už to hodně silně připomíná sebeparodii, logika se moc neřeší, ale furt se bavím.(5.9.2019)

Tenhle díl (nevím, jestli je první, nebo druhej, ale vhodit do placu dva filmy za rok, to je teda věc) byl o něco horší než "druhej Pitbull". Je to hodně zmatený, nějaká posloupnost příběhu tady skoro není, občas to jakoby nedává smysl. A taky P. Stramowski tady hraje úplně vedlejší roli, což je škoda. V tomto filmu sice hrajou prim ženský, který se s tím taky nemažou a nějaká ta akce jim taky není cizí. Nejvíc stojí za pozornost J. Kulig, které si tam prostě všimnete, i kdybyste nechtěli (kdo to viděl, ví!). Ale to je všechno, žádnou další přidanou hodnotu to nemá, takže nechávám o hvězdu míň než dostal jeho filmovej bratr.(27.5.2017)

Druhý pitbull už je přesně takový jak jsem čekal minule. Sbírka bizarních postav a příběhů s ne sice zrovna 2x uvěřitelným hlavním záporákem (smažka hlavou gangu kšeftícího s LTO?), ale vem to čert, když mě ty dvě hodiny Vega nenechal vůbec vydechnout.(21.10.2018)

Kobiety boli skutočne nebezpečné vyše hodiny a mal som pocit, že pozerám geniálny policajný thriller. A ešte tá čerešnička že na "základe skutočných udalostí" tomu pridala. Výborné bolo aj prostredie, to poľské prostredie dýcha aj našou atmosférou, a tak sa nikto nediví, že mafia a korupcia je všade, vyznieva to dôveryhodne, najmä pri pohľade na skorumpovaných policajtov. Škoda záveru, vďaka ktorému verím, že tam bolo skutočného tak 10%. Príliš prehnané, človek prestáva veriť, že sa to naozaj stalo. Ale ako krimi v celku ušlo.(18.9.2018)

• Hapretor

Neskutečná píčovina. A zbytečně dlouhá. Nemá to moc děj ... nebo tam nějaký byl ? ...(8.9.2017)

V podstatě bych mohl opsat komentář z Kobiet mafii. Stejně rozvleklé, stejně chaotické a překombinované, jen méně vtipné a méně vulgární. Ještě zkusím pitbula v nových pořádcích, jestli pan režisér použije stejné šablony. Dobré, ale jako přes kopírák.(26.9.2018)

Další polská gangsterka Patryka Vegy z řady Pitbull, spousta postav spousta akce na jednom metru čtvereční, klipovitý zkratkovitý způsob vyprávění sice nesedne každému, ale pokud ano, tak je to jedna velká jízda, kde 135 minut uteče jako voda. To co se v průměrném českém filmu odvypráví za třicet minut stihne Vega za pět. Možná to není stoprocentní, ale tenhle film o cukrovkáři, který převzal obchod s LTO a jde po něm policajt s čírem Miami je pro mne milé osvěžení, u kterého se zamýšlím jak to, že se u nás netočí filmy, kde padouši jezdí v rollsu a bentley, přestřelky jak z Ameriky, automobilové honičky, davové scény, ženský se svlíkaj raz dva ( nejhezčí je sexy policajtka Joanna Kulig ) a celkově ten vizuál je moderní a akce akční.(11.2.2019)

No newiem, terazku wie tento opus zhodnotiti. Mozno, ja miel kako prwni predeszly diel wiedeti. Nieczo se jisto pred kamerou odehrawalo, jen newiem sto eto bylo. Ono prumierne se tam soulozillo, wiediralo, a sem tam niekdo niekoho prowrtal kulkami pistolowimy. Koniec to ale tak podiwne dopiczil, ze ve finalowe variaczy ja wlastne neznaju, sto tam delo sze!(6.5.2017)

Tu už to ide opäť smerom dolu. Nemá to ten chytľavý bod ani postavy.(27.5.2017)

Mám to za 70%. Ani za 69, ale ani za 71- je to za rovných 70 a to už jsou u mě 4 pecky. Slaboulinký, ale jsou. Obsahovalo to spoustu atraktivních atributů- ženský, auta, motorky, svaly, kérky, nechyběla tady akce ani humor. Byla to vlastně ohromně pestrá mozaika různých situací, který se podařilo poslepovat do stravitelného tvaru. Nelíbilo se mi vystupování Cukra, ten se choval už moc zvláštně, jakoby špatně vyhodnotil, co s člověkem dělá inzulin, kterej si píchal v rámci role.(11.12.2019)

Pro mě určitě lepší než Nové pořádky,ale i ty byly vynikající!Výbornej film o tom,že i naši pšonský sousedi měli velkej problém s kšeftováním s LTO a lidma,který se kolem tohodle kšeftu motali.Šlape to jak hodinky,bez problémů dávám 4 hvězdy a docela se těším na další filmeček od Patryka V.(24.5.2017)

Trošku slabší, jak "Nové pořádky", ale zase víc bab.(9.7.2017)

<< předchozí 1 2