Druhá část Pitbulla je jen o fous slabší než jeho bratříček, kterému zdatně ohryzává stehna, no možná i něco jiného. Zase je jedná o přehlidku všech možných dokurvených charakterů, smažek(protentokrát inzulínových), všelijakých plastikových kurev(viz ta kobieta z minulého dílu) a protentokrát se do všeobecného dění zamotá i mezinárodní motorkářský gang. Dlužno dodat, že se i tentokrát jedná o vysoce koukatelnou záležitost plnou testosteronu a ještě více estrogenu(K..wa, ty polský hérečky byly super). Jak praví Verbal, spoustu věcí si musí člověk tak nějak dovodit. Vega nás nevodí za ručíčku, ale pokud člověk není v rauši(třeba z inzulínu), nebo není úplně na plech, tak to není nic složitého. Opět se nám dostalo vrchovatou měrou porce všech možných hnusů, co může udělat jenom člověk, ale opět je to odlehčeno spoustou skvělého humoru, hlavně v podání vypatlance Marcinka. Co mě na obou dílech tohoto skvostného díla nesedělo byl věkový rozdíl Pitbulla a té jeho kobiety. No, řekněte, +15, braly byste to? :-D Jak jsem řekl, o fous slabší, pro starší ročníky to bylo o prsa Jarmily Kratochvílové. Silné 4*. Patryku, do pierdole, jdi do toho i napříště takhle naplno, tvoje filmy mě setsakra baví, no fakt!(17.4.2017)

No newiem, terazku wie tento opus zhodnotiti. Mozno, ja miel kako prwni predeszly diel wiedeti. Nieczo se jisto pred kamerou odehrawalo, jen newiem sto eto bylo. Ono prumierne se tam soulozillo, wiediralo, a sem tam niekdo niekoho prowrtal kulkami pistolowimy. Koniec to ale tak podiwne dopiczil, ze ve finalowe variaczy ja wlastne neznaju, sto tam delo sze!(6.5.2017)

Další polská gangsterka Patryka Vegy z řady Pitbull, spousta postav spousta akce na jednom metru čtvereční, klipovitý zkratkovitý způsob vyprávění sice nesedne každému, ale pokud ano, tak je to jedna velká jízda, kde 135 minut uteče jako voda. To co se v průměrném českém filmu odvypráví za třicet minut stihne Vega za pět. Možná to není stoprocentní, ale tenhle film o cukrovkáři, který převzal obchod s LTO a jde po něm policajt s čírem Miami je pro mne milé osvěžení, u kterého se zamýšlím jak to, že se u nás netočí filmy, kde padouši jezdí v rollsu a bentley, přestřelky jak z Ameriky, automobilové honičky, davové scény, ženský se svlíkaj raz dva ( nejhezčí je sexy policajtka Joanna Kulig ) a celkově ten vizuál je moderní a akce akční.(11.2.2019)

I teraz barakundy państwowe na pitbulla pizdy s zębami wypinają. Patryk je sice bulvární hovado a ve svých filmech až absurdně koncentruje veškerý pšontkovký fekál na jednu hromadu, až má pak jeden strach i skáknout si do Czieszyna pro zajebistą kurtke dżinsową nebo pár kil smacznych kiełbasek, citlivě dochucených bio posypovou solí, ale pořád to má koule a je to takovým zvráceným způsobem zábavné. Jeho milovaný správňácký panklicajt tentokrát hraje druhé housle a do popředí se dostává výkvět jeblých, vypatlaných, zamindrákovaných, charakterově dokurvených či jinak poškozených polských štěrbin, dokumentujících pšontkovské eLTéÓčka a další kauzy, příkladnou policejní lhostejnost a korupci či, jako v předchozím filmu, roztomiloučké panoptikum té nejhnusnější a nejvymatlanější lidské spodiny. Lindu satanžel minule zapierdolili, a tak ji v roli hlavního zmrda nahrazuje podivný sociopatický inzulínový narkáč, jehož některé pičínání lze označit přinejmenším za bizarní, ne–li rovnou kokotské. Jako posledně se ani tentokrát Patrik moc nesere s jakoukoliv kontinuitou děje, logikou nebo vysvětlováním, tudíž některé pohnutky postav a finesy příběhu možná odhalí leda divák, který čichá stejné ředidlo jako režisér. Ale i tak temu znów cztery napierdole.(13.4.2017)

Druhý Pitbull ubral na přímočarosti, přibylo víc důležitých postav, což především ze začátku dělá trochu zmatek a po charismatickém Lindově záporákovi převzal štafetu inzulinový smažák, který mi jako hlava podvodníků s LTO příliš neseděl. No ale i tak se pořád jedná o parádní jízdu plnou šílených, pološílených i zoufalých buchet, Arménů, motorkářů, právníků a zkorumpovaných fízlů, která ukazuje, že se ta polská zahrádka od té naší zase tak moc neliší. Jen se do toho Poláci nebojí šlápnout. Samostatnou kapitolou je Strach, který mě opět dostal a při jeho akci se sklenicí jsem si poprskal klávesnici. Tak šup šup Vego, koukej točit další díl a kurwa už konečně tu Ostaszewskou ukaž pořádně aspoň do půl těla. 80%(2.5.2017)