Americký prezident musí opustit svůj prezidentský letoun, kterému blesk za bouře v oblasti Bermudského trojúhelníku vyřadil z provozu motory. Hvězda filmu Terminátor Linda Hamiltonová hraje prakticky založenou důstojnici amerického námořnictva, která se snaží nalézt únikovou kapsli. Nikoho však ani ve snu nenapadne, že budou bojovat s obrovskou příšerou, která ohrožuje východní pobřeží Ameriky a možná i celý svět. (oficiální text distributora)

hladass

Za pět nebo odpad, to je u tohohle kusu v zásadě jedno... Jak se na Asylum sluší a patří, scénář jakoby vypotilo pětileté retardované dítě, triky jsou mizerné, o hercích, vyjma Lindy Hamilton, se nemá smysl ani bavit, jenže... Ono je to natolik blbé, zejména typicky americky-vlastenecké dialogy, že jsem se prostě bavil... Ale ostatním film opravdu nedoporučuji... ()

honajz

Hvězdička jen za Lindu Hamilton. Jinak americký prezident se vzhledem umaštěného bezďáka od popelnic, vojáčci, co střílejí každý jinak a jinam, chapadla, jež v každém záběru vypadají jinak, naprosto debilní dialogy ("takže to chapadlo patří k něčemu většímu pod hladinou?" - "Mám prezidentův signál. Právě ho zaměřuju."), chapadla lezoucí po palubě lodi, aniž by se kde zamotala, chapadla v pár centimetrů hluboké louži... Ale hlavně že se to odehrává v Bermudském trojúhelníku, tam se může stát cokoliv. Problém je, že to není až tak blbé, aby to bylo vtipné. Kdyby se aspoň člověk dozvěděl, co ta ufo loď byla zač. ()

George Stobbart

Lietadlo so všemocným americkým prezidentom počas búrky stroskotá v Bermudskom trojuholníku, kde pod hladinou číha chápadlovité monštrum... Na tento film som sa už podľa názvu dosť tešil, keďže som dúfal, že SyFy z toho vystrúha nejaké zábavné monster béčko, ako sa im už neraz podarilo. Bohužiaľ to však pre nich natočilo Asylum a tak som nakoniec iba sklamaný; pretože som sa dočkal ohavne natočenej, bohapustej nudy s otrasným obsadením. Motajúci sa pseudovojačikovia strieľajúci z detských zbraní, nenormálne otravné dialógy, sem-tam chápadlo ako z večerníčka a stereotyp na n-tú. Otras, neviem či bolo väčším utrpením pozerať sa na tie nepodarené, umelé, svetielkujúce efekty alebo na Lindu Hamilton. ()

Terva

CITÁT - Je to úžasné. Nikdy jsem nic podobného neviděla, pane presidente....... Trikově je to mizerné, dialogy otupující a neustále na vaše ušní bubínky útočí strašná hudba. Brzy mě z ní začala bolet hlava a nejen z té hudby. Ani Linda Hamilton není zárukou nějaké kvality. A já teď už vím, jak to vlastně je z Bermudským trojúhelníkem. A hlavně kdo v tom má prsty. Na TV tvorbu je to sice ucházející a dá se na to koukat a já to dokoukal. CITÁT - Snad nedojde kyslík....... ()

Wacoslav1

Ho ho byl jsem zvědavej na to co to bude zase za píčovinu od režiséra vychlastanýho Herculese, ale ono to nakonec bylo celkem fajn možná trochu vážnější a serióznější než bych si přál, ale ušlo to a taky je vidět, že filmy od SyFy mají přeci jenom o něco větší profesionální kvalitu než od Asylum. I když v tomto případě to dělali ve společné kooperaci (SyFy se tím zaštítilo Asylum to natočilo) ale nevypadalo to zase až tak strašně. Není to sice pořád nic moc, ale aspoň na ten průměr to v tomto případě nakonec stačí.55% ()

• Natáčení probíhalo v Kalifornii v lokalitách Burbank, El Mirage a San Pedro. (Terva)