Bermudská příšera (TV film)

Bermuda Tentacles

Sci-Fi / Horor / Akční

USA, 2014, 86 min

• corpsy

Jedna z možných teórií, čo To vlastne v tom Bermudskom trojuholníku vyvádza. A keďže sa toho všetkého chopilo moje ,,obľúbené,, štúdio The Asylum, tým pádom to ani netreba rozoberať. Patriotizmus a amerikanizmus tu šteká z každého rohu, triky sú zlé ( rozdiel medzi asylumáckymi filmami z roku 2005 a týmto je nepatrný, čo je dosť obdivuhodné ) a herci...herci všetkým česť, treba sa občas zviditeľniť aj keď ste na dôchodku ( Linda Hamilton, John Savage ), na akejsi polceste ( Mýa ), alebo ste sa rozhodli ukázať, že nieste len tvárou známych filmov ( Ricco Ross, Jamie Kennedy ).(13.5.2016)

• topi80

Filmy od Asylum mám obvykle rád, nezdržují se balastem a jdou rovnou na věc, za což jim vždy rád odpustím nějaké ty nedostatky týkající se zejména formy. Tady to ale nezafungovalo. Příšera mi byla celkem ukradená a nijak nepodnítila moji zvědavost, stejně jako počínání kapitána a admirálky, natož pak abych se zajímal o to, jak to dopadne s americkým prezidentem. Tentokrát tedy s hvězdičkami šetřím.(7.6.2018)

• Chaloupek

Takovej ansábl neherců se jen tak nevidí. Linda do toho nebojácně zapadla a většimu času mi přišla jako taková babi na koksu. Scénář samozřejmě psalo osvědčené duo Gibon&Makak, takže se trpělivý divák dočká nespočtu perel. Je to lepší než si prostřelit hlavu harpunou. Ale soudím, že ne o moc. Jednu hvězdu si to zaslouží, protože ve čtvrtek po osmé večer to byl nejlepši biják co kanály nabízely..(28.1.2016)

• MickeyStuma

SyFy přišlo s televizním filmem, kde je do hodiny a půl dějově natlačeno tolik událostí a zvratů, že je to jako celek velice rychlé, zbrklé, plné nesmyslných dialogů a žánrově podivný mišmaš. Co to vlastně je? Akční? Sci-fi? Drama? fantasy? Ne, je to všechno dohromady, což může fungovat leda tak jako komiks a ne jako film. Plynulý děj žádný a tak o nějakých hereckých výkonech nemůže být ani řeč. Všichni tu prostě odříkají svůj text, občas někdo vystřelí a to je vše. O zbytek se postarali počítačoví experti na animaci, což je opět kromě grafiky neskonalá hrůza. Kdyby se příběh roztáhl na TV seriál a hlavně kdyby se do toho vneslo více logiky, mohlo by to být snad o něco lepší. Takto se jedná jen o další naprosto zbytečný film.(24.2.2016)

• Trevor

Film vhodný na vysielací čas o druhej nad ránom, nakoľko zaujme asi iba tak nočného strážnika, ktorý musí byť hore a inú možnosť ako prečkať do rána nemá. Seriózny film pripomenuli aspoň prestrihy z kapitánskeho mostíka lode do kokpitu helikoptéry, inak efekty veľmi slabé a opäť obrovské sklamanie pri filme z tak nízkym hodnotením, pretože nie je ani tak strašne zlý ako zbytočný.(27.11.2018)

• - Natáčení probíhalo v Kalifornii v lokalitách Burbank, El Mirage a San Pedro. (Terva)