Bermudská příšera (TV film)

Bermuda Tentacles

Sci-Fi / Horor / Akční

USA, 2014, 86 min

Tomuto sa teraz hovorí horor? Za mojich mladých čias sa človek pri horore klepal, zatínal prsty do sedačky a na niektoré scény sa pozeral cez prsty, aby nevidel tie horory. Teraz sa na hororoch smeje? Dávam jednu hviezdičku extra scenáristovi, ktorý si dal tú prácu a použil v scenári všetky cudzie slová, ktoré našiel v slovníku. Mýa sa mi veľmi páčila, mám rada ženy, ktoré majú ústa väčšie ako celú hlavu. Určite musela mať extra prilbu, aby si neslintala po plexiskle.(23.7.2014)

• SOLOM.

Jeden by si řekl, že by mohlo jít o zajímavé monster béčko, ale jen do chvíle než zjistí, že jej má na svědomí společnost Asylum, která tentokrát spolupracovala se SyFy. Což samozřejmě nevěstilo nic dobrého a nakonec tomu tak i bylo. Raději se ani neodvažuji zařadit tento film do nějakého "čistokrevného" žánru, protože jde o směsku snad všeho možného i nemožného a už vůbec ho nemůžu označit za béčko. Docela jsem se zhrozil, když jsem uviděl jméno režiséra, protože ho mám zafixovaného pod posledním Mutantem (Species: The Awakening), který se mi docela líbil. Od té doby ovšem musel zřejmě podstoupit lobotomii, jinak si nedokážu vysvětlit tu zhoršenou úroveň většiny následujících filmů. Začátek filmu sice dokázal navnadit, ale to bylo tak jediné pozitivum, které jsem tu zaregistroval. Obří chapadla se vynořila z hlubin oceánu docela rychle a první (digitální) útok se dal ještě přežít ve zdraví. Pro diváka samozřejmě! Pro postavy už to bylo horší a počet přeživších se začal rapidně ztenčovat. Bohužel to mělo jen krátkodobý efekt a následně to začne nudit. Sterilní atmosféra a množství stupidních dialogů si začalo vybírat svou daň. Všudy přítomnou nudu a neustále se opakující záběry, nedokázala zachránit ani přítomnost Lindy Hamilton. Značně zestárlá herečka má už dobu své největší slávy dávno za sebou. Inu od doby co bojovala s Terminátorem, uběhla už fůra času. Navíc většina ostatních herců podala opravdu katastrofální výkony. 20%(11.11.2016)

• beso74

Americký prezident vs. bermudský trojuholník. Céčkové sci-.fi tváriace sa smrteľne vážne a popritom mimochodom vykrádajúce Deň Nezávislosti. Slabé efekty, dementný dej a herci recitujúci stupidné dialógy prepchaté odbornými termínmi, ktorým aj tak väčšina z nich nerozumie.Filmu na kráse a atrakativite nepridávajú ani akčné scény ktoré sú na 90% obrázkom stojacích vojakov strieľajúcich a čakajúcich, kým príde na nich rad a oni padnú za vlasť, prezidenta z robotníckej rodiny či len tak kvôli svojej hlúposti, že ich vôbec nenapadlo kryť sa...(27.7.2014)

Ho ho byl jsem zvědavej na to co to bude zase za píčovinu od režiséra vychlastanýho Herculese, ale ono to nakonec bylo celkem fajn možná trochu vážnější a serióznější než bych si přál, ale ušlo to a taky je vidět, že filmy od SyFy mají přeci jenom o něco větší profesionální kvalitu než od Asylum. I když v tomto případě to dělali ve společné kooperaci (SyFy se tím zaštítilo Asylum to natočilo) ale nevypadalo to zase až tak strašně. Není to sice pořád nic moc, ale aspoň na ten průměr to v tomto případě nakonec stačí.55%(19.8.2014)

• honajz

Hvězdička jen za Lindu Hamilton. Jinak americký prezident se vzhledem umaštěného bezďáka od popelnic, vojáčci, co střílejí každý jinak a jinam, chapadla, jež v každém záběru vypadají jinak, naprosto debilní dialogy ("takže to chapadlo patří k něčemu většímu pod hladinou?" - "Mám prezidentův signál. Právě ho zaměřuju."), chapadla lezoucí po palubě lodi, aniž by se kde zamotala, chapadla v pár centimetrů hluboké louži... Ale hlavně že se to odehrává v Bermudském trojúhelníku, tam se může stát cokoliv. Problém je, že to není až tak blbé, aby to bylo vtipné. Kdyby se aspoň člověk dozvěděl, co ta ufo loď byla zač.(29.2.2016)

• - Natáčení probíhalo v Kalifornii v lokalitách Burbank, El Mirage a San Pedro. (Terva)