Accel World

アクセル・ワールド

Animovaný / Akční / Romantický / Fantasy / Sci-Fi

Japonsko, 2012, 26+23 min

Hirojuki Jošino

Předpokládám, že v popisu došlo k chybě, a jedná se pouze o dvoudílnou OVA, která vyšla jako bonus k původním 24 epkám. A jak už to u těhle přídavků bývá, tak se tu nedozvíme vůbec nic nového, ale jsou hodně fajn. V prvním se hodně fightí, proti "nové hrozbě" ve VR, a ta druhá se (jak už to tak nějak bývá zvykem) odehrává v lázních, kde se Haru pokouší zhubnout, čili jinými slovy klasická feel good epizodka. Komu se líbil původní seriál, tomu se bude určitě líbit i tohle extra.(3.4.2015)

Pro mě těžko stravitelné anime s nepříliš povedeným hlavním hrdinou, ať už co se týče vzhledu nebo chování. Animace ucházející, akce slušná, hezký opening a ending, ale celkově je toto anime takový průměr. Avšak uplná ztráta času to taky není.(28.5.2016)

• RoyBatty444

Seriál je hlavne o stredoškolskom priateľstve a hlavne ako sa s tým vysporiadajú decká šikanované a s osobnými problémami. Vitálna realita je veľkou časťou príbehu a riešia sa v nej a problémy v reálnom živote. Postavy sú dosť vyhrotené a ich správanie prehnané.(2.10.2016)