Komentáře uživatele kocik1 k tomuto TV seriálu

Ve Šťastném údolí nežijí zrovna šťastní lidé. Ale co se týče scénáře, mělo právě Šťastné údolí šťastnou ruku.(4.12.2017)

Nápaditý scénář, který si ale přesto dokázal zachovat jistou civilnost a nevykalkulovanost a kromě detektivky nabízí divákům i přesah do soukromí. Těším se na další sérii.(16.10.2017)

Taková Julie Lescaut z Velké Británie, to bylo první, co mě napadlo, když jsem slyšela televizní dabing..:-)) Zdá se ovšem, že Catherine Cawoodová je propracovanější a výrazně zajímavější. Uvidíme....(13.9.2017)

Pro mě zatím nejlepší díl seriálu. A co se týče Kevina, který zodpovědnost za svůj díl viny přehodil srabácky na svou ženu, tak doufám, že mu scénáristé připravili podobně šťavnatý osud jako nebohé Ann.(17.9.2017)

Catherine jsem měla za zlé, že kolegům nenahlásila, kde je. Anně jsem měla za zlé, že tedy hned nezavolala aspoň ona, no a Tommymu Lee jsem měla za zlé, že vůbec existuje. Prostě je to pořád zlý.(24.9.2017)

Lewis evidentně ztratil zbytek pudu zebezáchovy, když vršil jednu chybu za druhou a přizdisráč Kevin dostal to, co si zasloužil. Jako minus beru to, že i jen průměrnému diváku detektivek muselo být na začátku dílu jasné, na koho, co si Tommy bude brousit zuby na konci.(8.10.2017)

V posledním díle scénáristovi trošku došel dech, ale co už... do cíle doběhl i tak.(16.10.2017)

Nejsilnější díl série. Mimo jiné i díky tomu, že Catherine na paralele příběhu Alison a jejího syna začíná chápat, že ani ona není ve vztahu k Ryanovi bez chyby.(30.11.2017)