V městečku Chicory Creek v Mississippi se odehraje série záhadných vražd. Do města tou dobou přijíždí podivím Jebediah Woodley (Dolph Lundgren), který má neobvyklého koníčka – loví démony. Místní policie a agentka FBI Evelyn Pierce ho nejprve podezřívají, ale vzhledem k nevysvětlitelným okolnostem vražd nakonec Jebediah agentku přesvědčí o tom, že za vraždami skutečně stojí racionálně nevysvětlitelné síly. Agentka a lovec démonů spojují své síly, aby osvobodili město od nebezpečného vraha. (Bontonfilm)

Tomius

Tohle byla naprostá paráda... je to vlastně odpadovité, ale tak neskutečně zábavné, až je mi stydno... skvělý Dolph, dobré blbé hlášky a správně béčko..., spíš céčková brutalita :) ()

vinducha

Zde jsem asi viděl něco jiného než většina ostatních hodnotících , Dolph ve své skvělé formě se s tím vůbec nepáře a já mu dávám za 5. ()

Milo384

Hodně povedené hororové béčko. Pro mě vše příjemně laděné spíše do komedie. Film se nebere vůbec vážně. Několikrát jsem se i hodně zasmál. Skvěle přestřelené smrti, debilní příběh a hlášky hlavního hrdiny jsou povedené. Času nelituji. ()

Martin29

Za mě spokojenost Mendez má za sebou jak Turbotarantuli tak třeba i Gravendancers. V jakémsi městě řádí démon, kterého kdo zastřelí do toho se ten démon vtělí. Po něm jde Dolph s policistkou, která má andělské geny. Je to hodně krvavé zabíjí se tu jak děti tak dospělý a ženské. Navíc po Expendhovnas 1, 2,3 nebo Policajtovi Ze Školky 2 film ve kterém se dá na Dolpha bez problémů dívat. ()

tommco

Veľmi jednoduchý B-čkový možno až C-čkový horor ako z 80 rokov. Správanie postáv je smiešne, logiku to tiež príliš nemá, ale je to celkom zábavné. Prijal by som si viac nových B-čkových hororov pripomínajúcich 80-te roky, ale trošku prispôsobených náročnosti súčasného filmového diváka, toto bolo miestami až príliš debilné - zabiješ človeka v ktorom je démon a hneď je démon v tebe a zabíjaš všetkých dokola a keď zabijú teba démon sa prevtelí do tvojho vraha a tak to ide celý film dokola... ()