June je malé dievča, ktoré stratilo vlastných rodičov, a tak neustále strieda náhradné rodiny. Nemá žiadnych ozajstných kamarátov, iba imaginárnu kamarátku Aer, pri príchode ktorej June vždy napácha veľké škody a ublíži rodine, do opatery ktorej je zverená. Preto jej musí sociálny pracovník Victor (Eddie Jemison) často hľadať novú rodinu. Najnovšie sa June dostane do opatery k Lily (Victoria Pratt) a Daveovi (Casper Van Dien), ktorí prednedávnom prišli o svoje vlastné dieťa. Otázkou je však to, či dokáže June konečne nájsť pravú rodičovskú lásku a zbaviť sa tak svojej imaginárnej kamarátky, alebo či je to len ďalšia z jej krátkych zastávok. (Marceloo)

LIVINGDEAD

Komu se líbí horrory, kde hlavní roli hraje na první pohled tichá, plachá holčička, ať se podívá na horror "JUNE" 2015. Jen mezi námi, spíš je to rodinné drama, lekačky nečekejte a krev žádná. ()

Marceloo

June je malé dievča, ktoré stratilo vlastných rodičov a tak sa neustále pohybuje medzi náhradnými rodinami. Nemá žiadnych ozajstných kamarátov, ale má imaginárnu kamarátku Aer, pri ktorej príchode June vždy napácha velké škody a ublíži rodine, ktorej je zverená do opatery, takže následne jej musí sociálny pracovník Victor (Eddie Jemison) opäť hladať novú rodinu. Tentokrát sa June dostane do opatery k Lily (Victoria Pratt) a Daveovi (Casper Van Dien), ktorí pred nedávno prišli o svoje vlastné dieťa. Otázkou je však to, či dokáže June konečne nájsť pravú rodičovskú lásku a zbaviť sa tak svojej imaginárnej kamarátky, alebo či je to len jedna z ďalších krátkych zastávok. - Horory o psycho deťoch mám velmi rád. Najviac ma na tomto horore jednoznačne upútal perfektný vizuál. Musím pochváliť aj velmi dobrú hudbu. Hrá tu sympatický mladý pár a malá June zvládla svoju úlohu tiež dobre, ale už som v hororoch videl deti v jej veku, ktoré hrali lepšie. No a tým sa dostávam k tomu, že si myslím, že príbeh bol celkovo velmi nezaujímavý a dosť slabý, takže ani nejak extra dobre zahrať nemohla. Keď si to tak spätne rekapitulujem, tá June v podstate ani nič zlé neurobila. Jej imaginárna priatelka nedostala žiadny priestor, čo je podla mňa škoda, pretože to mohla urobiť zaujímavejším. Na pondelkový večer mi však tento horor sadol velmi dobre, ubiehal celkom rýchlo a tak si tie 3* zaslúži. Ďakujem užívatelke SAWLM za upozornenie, že je June k dispozícii. + herec z Mirrors 2, 13 Sins a The Town That Dreaded Sundown ()

George Stobbart

Len ďalší z veľkého množstva filmov o zlom decku, ktoré sa dostane do dobrej rodiny. V tomto prípade má pankhart(ka) aj silnejšie psychické schopnosti, takže na to, aby porobila bordel sa ani nemusí moc snažiť. Nie je to najhoršie a je to bez väčších problémov pozerateľné, no je to zároveň dosť nudné, predvídateľné, nezáživné, povedal by som že až zbytočné. ()

Morholt

Další z hororů se zlou holčičkou, který mixuje Omen s Carrie a snaží se přidat něco vlastní invence, ale příliš se mu to nevede, byť ten nápad s podstatou zla není špatný. Film překvapivě ani tak neztroskotává na hercích (dokonce i Van Dien je snesitelný), či na technické stránce věci, jako spíš na neschopnosti podat příběh či postavy tak, aby diváka zajímalo, jak to celé dopadne. Chybějící atmosféru a napětí pak považuji u podobných projektů na hraně B a C za samozřejmost. 30% ()

hous.enka

O (ne)posedlém dítěti jsem viděla lepší snímky, než je June. Tohle je spíš o malé holčičce, které všichni ubližují a chovají se k ní jak k prašivýmu psovi ("Hoď to na June, bude legrace.") Jo, létající nádobí je nepříjemný, ale fakt to dneska někoho může vyděsit? Pochybuju... ()

Forsberg11

Horory s deťmi nemám príliš rád (až na výnimky ako Eden Lake alebo Orphan) a ani po tom to kúsku moje preferencie nezmením. June je síce sympatické malé dievča, ktoré keď sa nahnevá dokáže prilovať aj zemetrasenie, ale to je tak všekto čo ma na tomto filme bavilo. Dve tri ľakačky a akčný Casper Van Dien nezmažú dojem z tohto krátkeho ale aj tak miestami nudného filmu. Aspoň po technickej stránke sa film vydaril, kamera, hudba aj herci sú na dobrej úrovni. Ale skôr ako o seriózny a znepokojujúci horor sa jedná o rodinnú drámu, ktorú v pohode zvládnu aj deti. Slabší priemer... 55 %!! ()

Magika82

Casper Van Dien už bohužel sám svu přítomností ve snmku naznačoval, že půjde o skupinu "B". Ovšem, že tento snímek bude až tak velkým dějovým, hereckými výkony a dialogy takovým platfusem, to jsem opravdu nečekala. Jedinou hvězdu dávám jen za trikové efekty. ()