poster

Přeludy

 • USA

  Visions

Horor / Thriller

USA, 2015, 83 min

Režie:

Kevin Greutert

Hudba:

Anton Sanko

Producenti:

Jason Blum

Střih:

Kevin Greutert

Scénografie:

Melanie Jones

Kostýmy:

Leah Butler
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • misterz
  ***

  Hlavná pointa v spojitosti s autonehodou a samotným názvom filmu bola síce jasná už veľmi skoro, ale film ma prekvapil príjemnou mrazivou atmosférou, pár ľakačkami, ktoré som nečakal a fajn hereckými výkonmi. Priemerný jednohubkový hororový thriller o tehotnej žienke, obligátne neveriacom manželovi a o ich pokuse o rodinné šťastie, ktoré hľadajú v novom domove. Tak akurát na jedno upršané popoludnie. 60/100(2.11.2015)

 • uiu
  ****

  Do filmu jsem šla úplně nepolíbená tím, o čem vlastně je, jen mě zaujal horor o přeludech a strašidelném domě. Ani jsem nevěděla, že v něm hraje tolik známých herců - Isla Fisher, Eva Longoria nebo Jim Parsons a právě proto mě udivuje, že film u nás nešel ani do kin natož aby se o něm vědělo. A přitom zápletka je strašně fajn. Dva lidé se přestěhují na vinici, kde si chtějí splnit sen a pěstovat víno a naše hrdinka je těhotná a začne v novém domě mít halucinace a slyšiny. Předchozí film režiséra Jessabelle se mi strašně líbil a tenhle je na stejné vlně. Pokud máte rádi filmy, kde jsou prostě sympatické postavy a bojíte se o ně a všechno je opravdu civilní a ne přitažené za vlasy jako ve spoustě hororech, tak je to sázka na jistotu. Avšak to slovo horor bych v tomhle filmu vypustila, protože se tak film tváří jen ze začátku, ale veskutečnosti je to jen hodně napínavý thriller, kde se nakonec vše dá "logicky" vysvětlit.(3.1.2016)

 • korbitch22
  ***

  Pokud by ste měli říct jméno momentálně nejprůměrnějšího tvůrce hororů posledních let, je jím bez pochyb Kevin Greutert.Příběh sice nahání hrůzu, atmosféra je slušná a lekaček je dost, ale celý je to předvídatelný jako prase a strašně unyle odehraný i zrežírovaný.Nadpřirozený filmy sice občas nemusí dávat smysl, ale tenhle děj byl při finální pointě v celku ichtilní.Předchozí režisérův počin Jessabelle mě bavil mnohem, mnohem víc.Přesto si Visions dokážou pořád udržet průměrnou laťku.Až dostane Greutert víc peněz, dobrou lokaci a nasranýho ducha, bude to bomba.50%.(29.10.2015)

 • JohnCZ
  ****

  Zkušený fanda hororů sice tuší, že film šije na diváka pěknou boudu a všechno bude nakonec jinak, než se zprvu jeví. Přesto pointa dokáže překvapit a z mojí strany převládá spokojenost. Vyděšená těhulka Isla Fisher je fajn, hudba je lahůdková a atmosféra vinic velice dobrá. Jedině snad škoda těch průhledných (hudba, ticho, baf) a dost zbytečných scare jumpů v první polovině.(31.10.2015)

 • Othello
  *

  Kompilace zavrženíhodných hororových postupů, tvůrčí i produkční bezradnosti, katastrofálního herectví a neschopnosti vyvolat alespoň elementární zájem o to, co se děje na plátně. Navíc je to celé prosáklé jakousi oslizlou esoterikou, která v kombinaci s gravidní protagonistkou (jejíž těhotenství vlastně stojí za vnímáním nadpřirozena) jasně určuje, pro koho je tento horor vlastně určen.(5.11.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace