Reklama

Reklama

Rozpal to, šéfe!

(pořad)
  • Slovensko Rozpáľ to, šéfe!
Reality-TV
Česko, 2014, 36 min

Kamera:

Jan Pivoňka

Účinkují:

Zdeněk Pohlreich

Obsahy(1)

Nenechte si ujít jedinečné grilování se Zdeňkem Pohlreichem. Díky Zdeňkovým zkráceným receptům si i pod širým nebem připravíte labužnické pochoutky! (Stream.cz)

Recenze (35)

tron 

všechny recenze uživatele

Niekomu Zdeněk Pohlreich nesedí, niekomu áno. Mne celkom áno. Keď sa však povie jeho meno, automaticky si spomeniem na kultové Áno, šéfe!. Určite nie na jeho nasledujúce/neskoršie kuchárske projekty, či už Na nože! alebo Těď vaří šéf!. A bohužiaľ si pod pojmom „Zdeněk Pohlreich“ automaticky nespomeniem ani na Rozpal to, šéfe!. Nič proti ničomu, je tam NÁZNAK feel good atmosféry (náznak preto, že naplno to s ostrým týpkom ako Pohlreich proste nemáte šancu urobiť, to je ako keby rozprávku na dobrú noc deckám čítal Freddy Krueger), varenie má Pohlreich bez debaty a zjavne v malíčku a v krvi a pri väčšine receptov sa vám budú zbiehať slinky. Ale nuž, ehm, je to nuda. Po skúsenostiach s jeho brutálnym televíznym debutom budete neustále čakať adrenalínové výbuchy zlosti, návaly hnevu, plnokrvné hlášky od podlahy, šťavnaté nadávky. A nedočkáte sa. Tak sa v duchu budete modliť, aby brutálne vynadal aspoň psovi alebo aby podráždene kopol do grilu a poslal ho dopi... A ono nič. ()

SOLOM. 

všechny recenze uživatele

Až na ty mořské plody bych sežral asi všechno, co v tomto pořadu Pohlreich připravoval. Škoda, že jsem nikdy neměl cestu kolem toho baráku, třeba by mě taky pozval k sobě na zahradu…Miluju grilování a dost často se mi doslova sbíhaly sliny. Stačí dobrá nálada, nějaký ten alkohol a samozřejmě mňamka na grilu… ()

Reklama

sir-dave 

všechny recenze uživatele

Příjemná atmosféra a prostředí. Možná trochu utahané a v pomalejším tempu. Je to ale především o receptech a ty prozatím vypadají skvěle. Člověku se zbíhají sliny až má chuť jít na zahradu a okamžitě rozpálit gril. Později např. u ryb jsou jídla, které si těžko uděláš doma pokud není poblíž velký a kvalitní supermarket. Celkem má pořad 6 dílů rozdělených do okruhů. Mé zhodnocení receptů s jedním vypíchnutím: 1. díl: (60%, krkovice s česnekem), 2. díl: (60%, jahody s kozím sýrem), 3. díl: (40%, pečené fíky), 4. díl: (45%, křenové brambory), 5. díl: (75%, grilovaný ananas), 6. díl: (55%, kuřecí křidýlka) ()

MM_Ramone 

všechny recenze uživatele

Tak a je tu zas. Zdeněk Pohlreich. Hviezdny kuchár z tv Prima. Poviem vám pravdu, že už ho mám plné zuby. Už mi začína hodne liesť na nervy. Nebaví ma počúvať tie jeho chytrácke, namachrované keci. A i to jeho varenie sa mi už prejedlo. Však furt dokola robí to isté. Navyše na mňa pôsobí zanedbaným, ufúľaným dojmom. Nepríjemný, protivný, zubatý, hrbatý, plešatý skřet. Nechutný chlap. Už ho bolo dosť. "Rozpáľ to, šéfe!"? Nie, nerozpaľuj. Už sa na to vyser, šéfe! * ()

castor 

všechny recenze uživatele

Může vykládat a krájet/sekat/potírat/míchat/opékat cokoliv a stejně člověk dostane solidní chuť. Pohlreich to prostě má v sobě, ač si ho divák samozřejmě oblíbil primárně coby chlapíka s neuhlazeným slovníkem, jak brečí nad retro oblohou a tuzemskou fritovací kulturou. Tady nevštěpuje základy pro kvalitní fungování podniku, ale jednoduše naznačuje, že klobása nebo ugrilované vysušené kuřecí prso nejsou zrovna tím, co by mělo nad grilem omámit naše hosty. Jen mi ho bylo líto, když nakonec povinně dostal chuť na zmrzlinu a rozbalil klasiku Mrože. ()

Galerie (10)

Reklama

Reklama