Spievankovo 4

Pohádka / Hudební
Slovensko, 2013

V poradí už štvrté pokračovanie obľúbeného pesničkového DVD pre deti od Márie Podhradskej a Richarda Čanakyho Spievankovo 4 vás prevedie krajinou Spievankovo, kde žije Spievanka a Zahrajko, býva aj víla Nezábudka a jej kamarát zajko Smejko. Zajko Smejko, ktorý rád cestuje, chce ísť na výlet do Anglicka. Víla Nezábudka preto pozve do Spievankova svojich malých anglických kamarátov, ktorí učia Zajka Smejka po anglicky. Popri tom zažívajú veľa dobrodružstiev a zábavy a spievajú si veselé anglické pesničky. (oficiální text distributora)

kaposlav

Pri tomto 4. diely mi dlhšie trvalo kým som si zvykol, pretože nie som moc anglofil, ale je to dobré. Treba uznať, že časom začínaju dochádzať nápady, tak to vyriešili angličtinou, ale to je práve dôvod, prečo som udelil o hviezdičku menej ako ostatným dielom. ()

blondboss

Štvrté pokračovanie Spievankova už poňaté trošičku inak a pre deti poučné najmä z hľadiska výučby základných slovíčok v angličtine. Celkom dobrý nápad a podobné hodnotenie dospeláka ako v predchádzajúcich prípadoch. Deti to ale zbožňujú. 50 % ()