Spievankovo 4

Pohádka / Hudební

Slovensko, 2013

Pri tomto 4. diely mi dlhšie trvalo kým som si zvykol, pretože nie som moc anglofil, ale je to dobré. Treba uznať, že časom začínaju dochádzať nápady, tak to vyriešili angličtinou, ale to je práve dôvod, prečo som udelil o hviezdičku menej ako ostatným dielom.(20.1.2015)

Štvrté pokračovanie Spievankova už poňaté trošičku inak a pre deti poučné najmä z hľadiska výučby základných slovíčok v angličtine. Celkom dobrý nápad a podobné hodnotenie dospeláka ako v predchádzajúcich prípadoch. Deti to ale zbožňujú. 50 %(11.4.2017)

Mne sa to nepáči, ale deti sú z toho hotové, takže hodnotím ich očami.(23.11.2014)

• - Prvý film zo série Spievankovo, kde počuť hlas profesionálneho herca. František Kovár spolupracoval s Podhradskou a Čanakym už na nahrávke Polepetko, čo bol remake pôvodného muzikálu. (giaruj)

• - Angličtina mala byť pôvodne prvým DVD zo série Spievankovo. Podhradská vytvorila projekt hovorenej angličtiny už na CD spolu s postavou Zajka - Cestovateľa. (giaruj)