Story of a Madrfakr Warrior, The (amatérský film)

Krátkometrážní / Akční / Komedie

Česko, 2014, 7 min

Priznávam sa bez mučenia, že piatu som prihodil iba vďaka fajtu s finálnym bedesom! Toto bol úlet už od začiatku. Akurát v popise "Krátkometrážní / Akční / Komedie" chýba ešte "/erotický"! Chlapci predviedli úžasné jazykové znalosti a aj keď obaja zo seba vydali to najlepšie, vyhrať mohol len jeden.. EDIT: tak predsa nie. Na druhé pozretie už mi to tak zábavné neprišlo. Idem dole na 4.(4.10.2014)

• FILMOVKA

Dobře, je to ulítlí .. ale komedie .. nevím, nevím. Spíš jsem asi starej. Na foťák se dělají pěkné záběry kolikrát sami. Ona ta hloubka ostrosti udělá svoje. Ale aspoň, že se s obrazem pracuje i v postprodukci. Zhlédnuto na youtube: https://www.youtube.com/watch?v=IOEEn6ZYOqI(29.8.2015)

Tak to je prdel podle mýho gusta. " Akce ", humor a romantická tečka na závěr. Nejlepší komediální kousek od Brejkdens Bradrs.(4.5.2019)

Maniakální fighter na cestě vybít si zpátky svoji porno princeznu? Na nadšeneckou čecháčkovskou krátkometráž hodně fajn. Svěží, vtipný, s citem natočený. Dobrá práce, tady ty nápady prostě jsou, rád uvidím po Lize Nepotřebných od Lukáše i něco víc a většího.(9.5.2014)

Do fajtu s jazyky mě to bavilo. Pak se mé podezření ukázalo na místě správné, že všeho moc škodí. Ať už se jedná o nabušenou hudbu nebo gagy hnané do extrému, druhá půle to prostě zabila.(4.10.2014)

• - Srdce použité ve filmu bylo vepřové a po natáčení bylo snědeno. (Zdroj: ČSFD.cz)

• - Celý film byl natočen na digitální fotoaparát Canon 5D Mark. (Zdroj: ČSFD.cz)

• - Soutěž 7DAYZ film sice nevyhrál, ale skončil z 18 filmů na 2-3. místě a návštěvníky finálového večera patřičně pobavil. (Zdroj: ČSFD.cz)