Blood Widow

Chad Coup, Ian H. Davis

Andrew Barton

John Czaban
  • kaylin

Svým úvodem dokáže snímek „Blood Widow“ odradit asi velké množství diváků. Ti, co vydrží, se ale mohou těšit celkem dobrý i efekty. Ano, není to nic skvělého, ale je fajn vidět, že se zde pracovalo s umělou krví, s maskami a atrapami, nikoli pak s digitálními triky, které by filmy zkazily ještě více. Film je to v konečném hodnocení špatný, ale ta zabíjecí část je dobrá.(2.12.2014)

• Eldoth

Pokud člověk patří do "klubu" nenáročného diváka, tak si myslím, že nemůže být zklamán. Jak už zde píší i jiní, vykrádá se co se dá, dokonce i hudba. Najdou se zde prvky z Halloweenu, Hellraisera, Omenu, Pátku třináctého a další kopy všeobecně známých i neznámých hororů, žádná originalitka se nekoná. Za jednu z finálních scén, která doslova parafrázuje jednu z finálních scén (i s hudebním podtónem) z Terminátora 2 ...zaokrouhluji na uspokojivé 2*.(16.7.2014)

• RobLord

Zbytečný film, jakých se dnes pod nálepkou "horor" točí kvanta. Nevěřte komentářům, neboť tento odpad nemá s old school horory vůbec nic společného, tuplem ne s brilantním Barkerovým Hellraiserem. Tak vydařený a vábný poster pro takovouhle kosočtvercovinu? Filmařina na úrovni Spěváčka, Zídka nebo Vojkůvky.(15.9.2014)

• Campbell

To byla zase sračka, slasher neslasher. Je to o ničem, vražd je málo a jsou nezajímavé. Celej film trval pro mě asi 3 hodiny, postavy jsou jednotvárné a tupé. Vrah a motiv byly slabé a celé to vyzní do ztracena. Navíc naprosto ubohý konec mě odrovnal tak že dávám jen 1*. Tenhle typ filmu už mě neskutečně nudí je jich milion a víc jak polovina stojí za prd.(30.6.2014)

Mladý pár si obstará domček v pokľudnej oblasti, kde si aj so známymi urobia malú párty. Zvedavosť ich však privedie až k susednému domu, netušiac, že sa tu kedysi udial masaker, ktorého preživší je ešte stále v dome a o návštevy nemá záujem... No, nakoniec to bolo lepšie ako sa zdalo, treba však prečkať tú nudnú prvú tretinu a hlavne od toho nečakať nič viac než jednoduchý slasher. Keď sa však „krvavá vdova“ rozparádi a začne to tam masakrovať, tak už je to celkom fajn a potešiteľné je, že ani krvavé vraždy nie sú mimo záber. Následne poteší aj trochu temnej atmosféry a prísľub pokračovania, ktoré má šancu vychytať prítomné chyby a byť dobrým slasherom. Za to všetko a vydarene maskovaný výzor vražedkyne dávam slabšie 3*.(17.6.2014)