Laurie (Danielle Lilley) a Hugh (Brandon Kyle Peters) tvoria úspešný mladý pár, ktorý sa vyberá na víkendový výlet mimo mesta. Nevedia však, že na pozemku susediacom s ich príbytkom sa nachádzajú rozpadajúce sa zvyšky internátu, ktorý bol zatvorený po hrôzostrašnom masakri. Jediná osoba, ktorá vraždenie prežila, stále prebýva v ruinách budovy, skrývajúc sa pred svetom a túžiac po samote. Keď priatelia Laurie a Hugha, ktorí k nim prídu na návštevu, preniknú na pozemok, netušia, že vyrušili bezcitnú vraždiacu bytosť prezývanú Krvavá vdova. (Incantator)

Dellamorte

There's nothing to be frightened of !!! Urážajúca, vôbec ničím obohatená vykrádačka kultovného " HELLRAISER " a to so všetkým čo sa vykradnúť dalo ( vrátane pokusu o sound ) a tieto krabicové balenia mám nerada. Jeden z cenobitov dostal priestor a brigáduje pri miešaní kotla plného...hmm. Pri sledovaní si užiješ nadmieru trapáckych pokusov o dosah a kompas ti zaručene určí smer. 1 zo snímkov pri ktorom som sa hanbila za tvorcov. 1- ! ()

George Stobbart

Mladý pár si obstará domček v pokľudnej oblasti, kde si aj so známymi urobia malú párty. Zvedavosť ich však privedie až k susednému domu, netušiac, že sa tu kedysi udial masaker, ktorého preživší je ešte stále v dome a o návštevy nemá záujem... No, nakoniec to bolo lepšie ako sa zdalo, treba však prečkať tú nudnú prvú tretinu a hlavne od toho nečakať nič viac než jednoduchý slasher. Keď sa však „krvavá vdova“ rozparádi a začne to tam masakrovať, tak už je to celkom fajn a potešiteľné je, že ani krvavé vraždy nie sú mimo záber. Následne poteší aj trochu temnej atmosféry a prísľub pokračovania, ktoré má šancu vychytať prítomné chyby a byť dobrým slasherom. Za to všetko a vydarene maskovaný výzor vražedkyne dávam slabšie 3*. ()

Marceloo

Mladý pár sa nasťahuje do svojho vysnívaného domu, ktorý sa nachádza blízko domu s temnou minulosťou, v ktorom sa ešte stále skrýva žena s maskou. Mladý pár sa rozhodne usporiadať párty, na ktorú pozvú svojich priatelov, ale tí vojdú do domu, do ktorého nemali vstúpiť a tak na seba privolajú ženu s maskou. Párty začne a ludia sa bavia, no postupne ich začne ubúdať. Samozrejme ako v každom Slasheri tu nechýba nelogickosť. Potešila ma hlavne pekná maska Krvavej Vdovy a useknuté hlavy. ()

Campbell

To byla zase sračka, slasher neslasher. Je to o ničem, vražd je málo a jsou nezajímavé. Celej film trval pro mě asi 3 hodiny, postavy jsou jednotvárné a tupé. Vrah a motiv byly slabé a celé to vyzní do ztracena. Navíc naprosto ubohý konec mě odrovnal tak že dávám jen 1*. Tenhle typ filmu už mě neskutečně nudí je jich milion a víc jak polovina stojí za prd. ()

ricci.s

U mňa dobré. Lenže to je to, že ja už od slasherov automaticky čakám pičovinu, takže buď ma to niečím zaujme / prekvapí, alebo nie. Scenár infantilný, ale je to slasher, takže čo iné sa dá čakať. Akurát nenávidím idiotské scény, kde hlavná postava má možnosť utiecť a aj napriek tomu urobí pravý opak, napr. aby zistila, kto sa pod tou maskou skrýva, a samozrejme je jasné, ako to bude pokračovať. Ale keďže je to slasher, čo sa rovná kravina, tak to ešte ako tak prehryziem, mávnem rukou a riešim radšej pozitíva. Lebo keby to bolo nakrútené amatérsky jak delo, asi dám odpad. A nebolo. Keby boli vraždy mimo záber, dám odpad, ale neboli. Dokonca gore skvelé (len za to dve hviezdy). A tá maska sa mi zdala vydarená. Krvavej vdove to s tým kosáčikom šlo naozaj výborne a nepárala sa s nikým, sem tam sa s obeťou aj pekne pohrala a urobila na mňa napokon ten najsympatickejší dojem z celého filmu, mne sa na tú vražedkyňu pozeralo prekvapivo dobre. Takže v rámci tohto debilného žánru možno to najlepšie, čo som videl v poslednej dobe. ()