Blood Widow

Laurie (Danielle Lilley) a Hugh (Brandon Kyle Peters) tvoria úspešný mladý pár, ktorý sa vyberá na víkendový výlet mimo mesta. Nevedia však, že na pozemku susediacom s ich príbytkom sa nachádzajú rozpadajúce sa zvyšky internátu, ktorý bol zatvorený po hrôzostrašnom masakri. Jediná osoba, ktorá vraždenie prežila, stále prebýva v ruinách budovy, skrývajúc sa pred svetom a túžiac po samote. Keď priatelia Laurie a Hugha, ktorí k nim prídu na návštevu, preniknú na pozemok, netušia, že vyrušili bezcitnú vraždiacu bytosť prezývanú Krvavá vdova. (Incantator)

kaylin

Svým úvodem dokáže snímek „Blood Widow“ odradit asi velké množství diváků. Ti, co vydrží, se ale mohou těšit celkem dobrý i efekty. Ano, není to nic skvělého, ale je fajn vidět, že se zde pracovalo s umělou krví, s maskami a atrapami, nikoli pak s digitálními triky, které by filmy zkazily ještě více. Film je to v konečném hodnocení špatný, ale ta zabíjecí část je dobrá. ()

Astaroth12

Je to o páre ktorý si kúpi svoj prvý dom na odľahlejšom mieste skrytý pred civilizáciou. Ešte sa ani nevybalili a už ich prišli pozrieť ich priatelia. A ich viac ako dom známych zaujíma dom susedky ktorá nemá rada návštevy a zvlášť tie ktoré sa samé pozvali do jej domu a jej rozzúrenosť a aj krutosť ucítia na vlastnej koži. A prečo by som ich mal aj ľutovať,keď si to zapríčinili sami,tak im treba.Tie postavy sa chovali ako čistý kokoti a čo robili v tom dome tak to by som ich pozabíjal aj ja.Nielenže sa debilno chovali ale boli mi aj vrcholne nesympatický. Ničím zvlášť výnimočný slasher,scenár bol zbúchnutý na kolene a preto nečakajte žiadnu originalitu a to zabili ešte aj nezaujímavé postavy. Niektoré vraždy boli prevedené dosť slušne a boli aj pekne vidieť.A aj maska hlavnej záporačky bola na dobrej úrovni.Vedela sa dobre oháňať kosákom tak gore tu je a v silných dávkach. Posledných desať minút to malo celkom slušnú atmosféru. Žiadny zázrak sa nekonal a film sa plavil v klasických slasharovských vodách z jednoduchým príbehom, z veľmi vydarenou maskou zápornej hrdinky a z vraždami ktoré boli dobre spracované.. ()

Campbell

To byla zase sračka, slasher neslasher. Je to o ničem, vražd je málo a jsou nezajímavé. Celej film trval pro mě asi 3 hodiny, postavy jsou jednotvárné a tupé. Vrah a motiv byly slabé a celé to vyzní do ztracena. Navíc naprosto ubohý konec mě odrovnal tak že dávám jen 1*. Tenhle typ filmu už mě neskutečně nudí je jich milion a víc jak polovina stojí za prd. ()

pornogrind

Tuctová vyvražďovačka která nepřichází s ničím novým. Prostej děj, nesympatické postavy a samozdřejmě nesmí chybět nelogický chování postav. Vražd je celkem dost, krve taky, ale gore určitě neoslní. Místy mi film připomínal i komedii. Spoiler : 1 hvězda za sice né originální zakončení, ale aspoň to není Happy End. ()

ricci.s

U mňa dobré. Lenže to je to, že ja už od slasherov automaticky čakám pičovinu, takže buď ma to niečím zaujme / prekvapí, alebo nie. Scenár infantilný, ale je to slasher, takže čo iné sa dá čakať. Akurát nenávidím idiotské scény, kde hlavná postava má možnosť utiecť a aj napriek tomu urobí pravý opak, napr. aby zistila, kto sa pod tou maskou skrýva, a samozrejme je jasné, ako to bude pokračovať. Ale keďže je to slasher, čo sa rovná kravina, tak to ešte ako tak prehryziem, mávnem rukou a riešim radšej pozitíva. Lebo keby to bolo nakrútené amatérsky jak delo, asi dám odpad. A nebolo. Keby boli vraždy mimo záber, dám odpad, ale neboli. Dokonca gore skvelé (len za to dve hviezdy). A tá maska sa mi zdala vydarená. Krvavej vdove to s tým kosáčikom šlo naozaj výborne a nepárala sa s nikým, sem tam sa s obeťou aj pekne pohrala a urobila na mňa napokon ten najsympatickejší dojem z celého filmu, mne sa na tú vražedkyňu pozeralo prekvapivo dobre. Takže v rámci tohto debilného žánru možno to najlepšie, čo som videl v poslednej dobe. ()