,,Nerad bych, aby mě přestali mít rádi tak, jako mají teď.´´ ,,Poslyšte, vy jste hroznej zoufalec.´´ ,,Díky.´´(17.3.2019)

Začátek je taková pohodička v Beskydech, kde trochu bulvární je případ mužů, kterým rostou kozy.(5.1.2018)

• hirnlego

Hate must flow aneb všechno, co jste kdy chtěli vědět o českém národu, ale nechtěli.(5.9.2018)

Překvapivě příjemný úvodní dvojdíl k oddechovému seriálu. Dění na venkově je možná vykresleno až přehnaně hloupě a lidé přehnaně nesnesitelně, ale je zjevné, že jde o nadsázku, aby ještě více vynikl příjezd Pražáka do nového světa. České televizi se při tvorbě tohoto seriálu povedlo přejmout alespoň něco z klidného a nenuceného humoru z původního seriálu, a tak má prozatím jediná výtka míří na pana Donutila, protože si nejsem jistý, zda přeci jen nemá již o nějaký ten rok navíc na to, aby hrál postavu doktora Martina.(29.8.2016)

• Candid

Irenka musí být vskutku vymaštěná, když si nepamatuje jméno pacienta, který je bratrem její kamarádky, která se podle všeho, že Irenku doktor vyhodil, dozvěděla dokonce jako první. Ta by zasloužila vyhodit hned. Jestli má být vtipné, že se místní lidé chovají povětšinou jako idioti... No, nevím, nevím... Tohle není úplně šálek mé kávy.(5.9.2018)