• metal.storm
  *****

  Prekvapivo som na tom nenašla nič zarážajúce. Extrémne milý úvod do pravdepodobne dobrého českého seriálu.(5.9.2016)

 • chrispe
  ***

  Možná je to jen o zvyku, ale doopravdy je pan Donutil ten pravý pro roli doktora Martina Elingera? Nebudu dělat předčasné závěry, nicméně jelikož se jede opravdu podle stejné šablony anglických dílů, nemá už nic moc co překvapit a trochu se bojím, že to bude nuda.(6.9.2018)

 • MrGregor
  ****

  Překvapivě příjemný úvodní dvojdíl k oddechovému seriálu. Dění na venkově je možná vykresleno až přehnaně hloupě a lidé přehnaně nesnesitelně, ale je zjevné, že jde o nadsázku, aby ještě více vynikl příjezd Pražáka do nového světa. České televizi se při tvorbě tohoto seriálu povedlo přejmout alespoň něco z klidného a nenuceného humoru z původního seriálu, a tak má prozatím jediná výtka míří na pana Donutila, protože si nejsem jistý, zda přeci jen nemá již o nějaký ten rok navíc na to, aby hrál postavu doktora Martina.(29.8.2016)

 • Candid
  **

  Irenka musí být vskutku vymaštěná, když si nepamatuje jméno pacienta, který je bratrem její kamarádky, která se podle všeho, že Irenku doktor vyhodil, dozvěděla dokonce jako první. Ta by zasloužila vyhodit hned. Jestli má být vtipné, že se místní lidé chovají povětšinou jako idioti... No, nevím, nevím... Tohle není úplně šálek mé kávy.(5.9.2018)

 • hirnlego
  *

  Hate must flow aneb všechno, co jste kdy chtěli vědět o českém národu, ale nechtěli.(5.9.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace