Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Martina zaujme chraptící pan Fiala, kterého se mu, díky správné diagnóze, podaří včas hospitalizovat v nemocnici. Při hledání bydliště jednoho dětského pacienta Martin znovu naváže kontakt se svobodnou učitelkou Lídou. Ta mu vyčte, že k Fialovi neprojevil dostatečně empatický přístup a rozhodne se jej navštívit v nemocnici místo něj. Když Martina již poněkolikáté rozčílí Irena, kterou považuje za neschopnou, dá jí výpověď. Tím si ovšem znepřátelí celé městečko. Naštěstí má v Protějově aspoň jednu spřízněnou duši, svou tetu Marii, která tu léta žije. A také jednoho pouličního psa, kterého se ale naopak snaží neúspěšně zbavit. (Česká televize)

(více)

Recenze (5)

mira007 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

G.Marcinková dostane vyhazov jako Martinova sestřička a pak zase ne. Marcinková se mi hrozně líbila v seriálu Tajné životy, kde hrála citlivou, smutnou, křehkou ženu na útěku před mačomanželem - to sem si ji zamiloval, ale v tomto seriálu si na ni respektive tu její postavu musím zvykat. ()

Reklama

cheyene 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Také znám Gabrielu Marcinkovou z Tajných životů, kde ztvárnila diametrálně odlišný charakter, avšak její herecké umění dokazuje, že ji nelze tak snadno škatulkovat, neboť Irenu hraje parádně. Vtipná a zdařilá epizoda. ()

Galerie (10)

Reklama

Reklama