Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Všichni v Protějově se obávají, že moderátorka městského rozhlasu Karolína má problém s alkoholem. V rozhlase je jí špatně rozumět a za volantem si počíná nepředvídatelně. Martin si pozve Karolínu do ordinace, aby se pokusil případný alkoholismus diagnostikovat, ale Karolína vyšetření odmítne. Následně je i Topinka sám svědkem toho, jak nebezpečně Karolína řídí. Nemá jinou možnost, než ji zastavit a provést dechovou zkoušku, která je pozitivní. Následný krevní test však prokáže mnohem závažnější problém. Karolíniny problémy nezavinil alkohol, ale cukrovka. Naléhavě potřebuje dávku inzulínu, jinak může zemřít. Martin spěchá ke Karolíně domů, ale musí se dovnitř dobývat. Karolínu pak najde zhroucenou na schodech téměř v bezvědomí a bojuje o její život. Policistu Topinku zatím okouzlila pěkná tmavovláska Julie, která se nově přistěhovala do městečka. Nabídne jí, že ji naučí řídit. Ale zdá se, že Julie má s Topinkou ještě jiné úmysly. (Česká televize)

(více)

Recenze (5)

rakovnik 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Paní moderátorka byla opravdu v pohodě. A všichni to věděli. Topinka se jako autoškola motá na silnici stejně jako paní z rozhlasu. Potěšila mě epizoda s Janem Skopečkem, i když mi bylo celkem brzy jasné, odkud vítr zavání. ()

otík 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Průměrný díl se smradlavým dědou a místní rozhlasovou hvězdou, která má problémy sama se sebou a nechce si nechat pomoct. Ještěže je tu doktor, který ji nakonec zachrání život. ()

chrispe 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Až mi bylo líto, že jsem se nedívala na všechny díly. Hodnotím stejně jako anglickou předlohu. Eva Nosálková- Leinweberová je typově perfektní a zvládá roli Karolíny skvěle. Bavila jsem se, i když pro mě děj nebyl žádným překvapením. ()

Galerie (9)

Reklama

Reklama