O jezevcích a lidech (S02E03) (epizoda)

O jazvecoch a ľuďoch

Komedie / Rodinný / Drama

Česko / Slovensko, 2016, 51 min

Nadprůměrný díl především svým námětem. Vskutku otravná rodinka Přažáků přijíždí do Protivanova a jejich malý spratek vychovávaný volnou výchovou se začíná hned činit. Ale na každého jednou dojde. Zábavný, vtipný a vyloženě protipražácký díl.(29.1.2017)

Tá pošahaná rodinka Maškových mi išla na nervy, takže mi trochu pokazili dojem z celej epizódy. Vlasne nič iné sa tam poriadne ani neriešilo. –––– Viděl jsem ho pouze jednou. Abych určil jeho zdravotní stav. Byl mrtvý.(4.9.2016)

Díl jsem viděl náhodou, seriál jinak vůbec nesleduju, ale pobavil jsem se skutečně dosyta. Donutil takhle hraje asi díl za dílem, pořád stejně, ale pro jednou mě jeho lehce marvanovský přístup k okolí zlepšil náladu (Kouřící pacientka: Co by to tak třeba mohlo být? Doktor: Rakovina plic. On si každej kuřák mylí, že zrovna on bude žít do stovky.). Střet s frackem s jeho alternativními rodiči mohl klidně být drsnější, postřehy byly ale přesné (To jeho chování, to je touha po dialogu, ale místo otevené náruče tady nachází jen nepochopení). Možná zkusím ještě další díly.(2.11.2018)

Tahle epizoda ušla. U té zápletky s rodinou Maškových mě akorát zklamalo rozuzlení.(5.9.2016)

• ghatos

Trapné přehrávání alternativních chujů. Seriálové přešlapování na místě. 38%.(5.9.2016)