Láska pod psa (S02E04) (epizoda)

Láska pod psa

Komedie / Rodinný / Drama

Česko / Slovensko, 2016, 52 min

Už dlouho jsem se tak nezasmála, jako když Karin rozbalovala toho psa.(1.4.2019)

Škoda, že sa to rozbehne až na konci, ale potom je rozbaľovanie darčekov skutočným zážitkom, ale nie pre oslávenca. Divák si o tom, čo darčeku predchádzalo, môže myslieť svoje, ale nebol by to komediálny seriál, keby sa nepreháňalo a nezľahčovalo.(11.9.2016)

• Pierre

Slabá epizoda. Žádná dějová liníe z ní mě nezaujala a ani nebavila. A ta milostná s tetičkou a malířem. No... To ponechám bez komentáře.(12.9.2016)

Další z průměrných dílů, který ale dokáže v určitých částech pobavit. Přestože celou dobu čekáme na pointu, dr. Martin opět dokáže z problému udělat mega problém a vyřešit ho svým způsobem. Vztah Lídy a Martina se zatím nikam dál neposunul, Irena je čím dál víc závislá na hazardních hrách, tetička si užívá s malířem a Michal se vrací z Prahy, kde místo studií makal a přitom se ještě nakazil spavou nemocí.(29.1.2017)

Další díl křížence mezi Hausem M.D. a Bergfelčarem. Skoro si začínám myslet, že zamilovat se do morouse je velké potěšení. Pobavila malá ozdravná exkurze do života rentiérek. Kurňa, já se snad na ten důchod začnu těšit!!(11.9.2016)