Láska pod psa (S02E04) (epizoda)

 • Slovensko

  Láska pod psa

Komedie / Rodinný / Drama

Česko / Slovensko, 2016, 52 min

 • otík
  ***

  Další z průměrných dílů, který ale dokáže v určitých částech pobavit. Přestože celou dobu čekáme na pointu, dr. Martin opět dokáže z problému udělat mega problém a vyřešit ho svým způsobem. Vztah Lídy a Martina se zatím nikam dál neposunul, Irena je čím dál víc závislá na hazardních hrách, tetička si užívá s malířem a Michal se vrací z Prahy, kde místo studií makal a přitom se ještě nakazil spavou nemocí.(29.1.2017)

 • troufalka
  ***

  Další díl křížence mezi Hausem M.D. a Bergfelčarem. Skoro si začínám myslet, že zamilovat se do morouse je velké potěšení. Pobavila malá ozdravná exkurze do života rentiérek. Kurňa, já se snad na ten důchod začnu těšit!!(11.9.2016)

 • Autogram
  ***

  Škoda, že sa to rozbehne až na konci, ale potom je rozbaľovanie darčekov skutočným zážitkom, ale nie pre oslávenca. Divák si o tom, čo darčeku predchádzalo, môže myslieť svoje, ale nebol by to komediálny seriál, keby sa nepreháňalo a nezľahčovalo.(11.9.2016)

 • chrispe
  ****

  Zvráceně jsem se těšila na tetiny techtle mechtle, protože si pamatuju, že u britské verze jsem měla oči navrch hlavy. :D Ale tady se tomu dost srabácky vyhnuli. Škoda. :-)(7.11.2018)

 • Pierre
  **

  Slabá epizoda. Žádná dějová liníe z ní mě nezaujala a ani nebavila. A ta milostná s tetičkou a malířem. No... To ponechám bez komentáře.(12.9.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace