Tajemný dům v Beskydech (S02E06) (epizoda)

Tajomný dom v Beskydách

Komedie / Rodinný / Drama

Česko / Slovensko, 2016, 52 min

• chrispe

Dvě sestry to v téhle epizodě moc nezvládly. Nebyla tam atmosféra a tak mi jejich linka přišla dost nudná. A celkově byl tento díl docela nuda. A byla to "Kudláková!", my se nějak nemohli shodnout.(14.11.2018)

Doktor rieši samé prípady záhadných chorôb až mu na vzťah nezostáva dosť času. Takýto mysteriózny prvok mi do seriálu o mrzutom doktorovi akosi nesadol.(26.9.2016)

Doktor Martin se s Lídou zasnoubí, ale hlavní postavou tohoto příběhu je dvojice babek, z nichž jedna je bývalá armádní vědkyně (či co to bylo) a drží nad svou sestrou ochrannou ruku - bohužel svým způsobem, který málem způsobí její smrt a onemocnění dalších hrdinů. Irena nastupuje do kurzu pro gamblery, s překvapením však zjišťuje, že jej vede kuchař Kotek. Ten také splatí za Irenu dluh, otázkou zůstává, kde na to vzal prachy. Což se také brzo zjistí. Vše ale končí dobře, Irena s kuchařem i Milošem se usmiřují. Martin s Lídou chystají svatbu, Martin však neustále opruzuje s určitými problémy, které mu na Lídě vadí.(1.2.2017)

Celkem zábavný díl, ikdyž Jana Synková přehrávala stejně jako obecní policista v podání Mikuše, ale na toho jsem si už zvykl.(9.1.2018)